Kilka dni przerwy w treningach czeka Paulusa Arajuuriego. Piłkarz pod koniec poprzedniego tygodnia przeszedł zabieg dentystyczny.
Fin z tego powodu nie mógł wystąpić w niedzielnym spotkaniu z Wisłą Kraków. 28-latek w tym tygodniu dołączy do drużyny i razem z nią będzie się przygotowywał do sobotniego spotkania z Legia Warszawa.
W tym sezonie Arajuuri wystąpił w sześciu meczach Kolejorza. Po raz ostatni 11 września w spotkaniu z Pogonią Szczecin.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe