Zawodnicy trenowali w dwóch grupach. Piłkarze, którzy wystąpili we wczorajszym spotkaniu z Pogonią Szczecin wykonywali jedynie lekkie ćwiczenia rozciągające pod okiem Grzegorza Wilczyńskiego.
Zawodnicy, którzy wczoraj pojawili się na boisku w drugiej połowie lub spędzili mecz na ławce rezerwowych trenowali z Markiem Bajorem. Lechici poćwiczyli z piłkami, a potem na zmniejszonym boisku przeprowadzili grę wewnętrzną. W tej grupie ćwiczył również Henry Quinteros.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe