Zmienił się przeciwnik zespołu Lecha Poznań w pierwszym sparingu podczas przygotowań do sezonu 2007/08.
Początkowo podopieczni Franciszka Smudy mieli zmierzyć się z Sandecją Nowy Sącz, ostatecznie jednak spotkają się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz zostanie rozegrany podczas zgrupowania w Zakopanem, 30 czerwca, o godzinie 17:30
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe