W parafii pw. św. Jerzego przy ul. Swoboda w Poznaniu, ksiądz Jacek Markowski odprawił Mszę Świętą w intencji Lecha. W nabożeństwie udział wzięli piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowo-medycznego oraz kibice Kolejorza.
W parafii pw. św. Jerzego przy ul. Swoboda w Poznaniu, ksiądz Jacek Markowski odprawił Mszę Świętą w intencji Lecha. W nabożeństwie udział wzięli piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowo-medycznego oraz kibice Kolejorza.
W czwartkowe popołudnie odbyła się msza święta w intencji Lecha Poznań. Dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego Kolejorza była to dobra okazja, żeby pomodlić się o pomyślną rundę wiosenną. Na nabożeństwie nie zabrakło również wiernych kibiców mistrza Polski.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe