- Nie ma już jednak co gdybać. Walkę o utrzymanie przegraliśmy dużo wcześniej. Cieszyć może mnie jedynie, że kibice w Poznaniu dalej o mnie pamiętają. Byłem tym bardzo zaskoczony. Mogę tylko powiedzieć, że jestem jednym z nich, bo zawsze kibicowałem Lechowi. Życzyłem Kolejorzowi mistrzostwa, ale troszkę zawalił sprawę tymi remisami u siebie. Dużo się w Lechu zmieniło, ale kibice są ci sami - dodał Ślusarz".
reklamaNext matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe