Dwa dni wolnego dostali piłkarze Lecha od sztabu szkoleniowego. Na pierwszym treningu w tym tygodniu spotkają się we wtorek po południu.
Zawodnicy Kolejorza w piątek zagrali pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie. W sobotę po powrocie ze spotkania trenowali na bocznym boisku przy Bułgarskiej. Po zajęciach regeneracyjnych dostali od sztabu szkoleniowego wolne.
Piłkarze Kolejorza nie będą trenowali w niedzielę, a także w poniedziałek. Pierwsze zajęcia przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin mają zaplanowane na wtorek. Do czasu niedzielnego spotkania będą trenowali sześć razy.
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe