Piłkarze Lecha Poznań dwa tygodnie temu wzięli udział w nagraniu "Crossbar Challenge". Ekstraklasa TV opublikowała program, w którym wystąpili zawodnicy mistrza Polski.
Piłkarze Lecha Poznań dwa tygodnie temu wzięli udział w nagraniu "Crossbar Challenge". Ekstraklasa TV opublikowała program, w którym wystąpili zawodnicy mistrza Polski.
Do nagrania zostało wytypowanych pięciu zawodników: Tamas Kadar, Marcin Kamiński, Paulus Arajuuri, Sisi i Karol Linetty. Każdy z nich trzykrotnie podchodził do piłki. Ich zadaniem było trafienie w poprzeczkę z linii pola karnego.
Do tej pory najlepszy wynik osiągnął zespół Cracovii, którego piłkarze dziewięć razy trafili w poprzeczkę. Sprawdźcie jak poradzili sobie podopieczni trenera Jana Urbana.
Next matches
Thursday
16.07 godz.20:45
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Recommended
Subscribe