Dziś w siedzibie klubu ogłoszono wyniki majowej edycji konkursu na Miss Lecha Poznań.
Miss Maja została Anna Szymczak. Tytuł I Wicemiss zdobyła Ewelina Tobolewska, zaś II Wicemiss została Anna Borowiak. Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy. Już wkrótce rusza Wielka Dogrywka" Konkursu Miss Lecha Poznań. Spośród wszystkich Wicemiss Miesiąca kibice wybiorą pięć dziewczyn, które awansują do Wielkiego Finału.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe