Lech Poznań

Kontakt

  • Lech - Śląsk. Trwa sprzedaż biletów

    Lech Poznań w 29. kolejce rundy zasadniczej podejmie Śląsk Wrocław. Starcie z drużyną z Dolnego Śląska jest ostatnią potyczką na obiekcie przy ulicy Bułgarskiej w rundzie zasadniczej. Już teraz kup bilet na to spotkanie.

  • Górnik Łęczna - Lech Poznań 1:1

    Lech Poznań zremisował w Łęcznej z Gónikiem 1:1 i pozostał na drugiej pozycji w lidze. Gola dla niebiesko-białych zdobył Zaur Sadajew.

  • Dystrybucja biletów na finał Pucharu Polski

    W sobotę ruszy sprzedaż biletów na Finał Pucharu Polski. Dzięki współpracy na linii KKS - SKLP wejściówki będą sprzedawane w pakiecie z okazjonalną koszulką przez internet oraz w punktach w Poznaniu, Pile i Gnieźnie współpracujących z SKLP.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji