Lech Poznań

Kontakt

  • Lech Poznań - FC Basel 1:3

    Nie udało się Lechowi Poznań wypracować zaliczki w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Kolejorz przegrał 1:3 z FC Basel i w rewanżu stoi przed arcytrudnym zadaniem. Honorowego gola dla Lecha zdobył Szymon Pawłowski.

  • Lech - Korona: bilety od 20 zł już w sprzedaży

    Czy 8 sierpnia do Poznania przyjedzie lider tabeli Ekstraklasy? Bilety na spotkanie z Koroną Kielce, która brawurowo rozpoczęła sezon, są już w sprzedaży. Mistrz Polski podejmie drużynę, która skazywana była na pożarcie, a radzi sobie nadspodziewanie dobrze.

  • Ostatni trening przed meczem z FC Basel

    W samo południe piłkarze Lecha Poznań odbyli ostatni trening przed meczem w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Spotkanie pomiędzy Kolejorzem a FC Basel odbędzie się już jutro o godzinie 20:45 na INEA Stadionie.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji