Lech Poznań

Kontakt

  • Rusza sprzedaż karnetów Runda Finałowa

    Batalia o tytuł wraca na boiska T-Mobile Ekstraklasy tuż po Wielkanocy. Bądź jej częścią i już dziś zarezerwuj swoje miejsce na cztery decydujące mecze przy Bułgarskiej. Karnet już od 110 zł.

  • Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:3

    W meczu 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań wygrał w Zabrzu z Górnikiem 3:0. Dwa gole strzelił Kasper Hamalainen, a jedno trafienie dołożył Łukasz Teodorczyk.

  • Przedszkolaki do piłki. Rozpoczynamy nabór

    Po raz pierwszy w strukturach Lecha Poznań będą trenowały tak małe dzieci. W Akademii Dziecięcej rusza nabór dla chłopców i dziewczynek z roczników 2008, 2009 i 2010.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji