Praca

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW MARKETINGOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Współtworzenie i realizacja kalendarza aktywności marketingowych
  • Aktywna organizacja eventów klubowych na stadionie i poza nim
  • Opieka nad projektami graficznymi promującymi inicjatywy klubu
  • Współpraca z działami komercyjnymi klubu (Handel, Sprzedaż) oraz Działem Sportu
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje reklamowe, sponsorzy, media, itp.)
  • Budżetowanie realizowanych działań
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności przeprowadzanych projektów
  • Dbanie o dobry wizerunek klubu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy w marketingu
  • Doświadczenie w organizacji eventów i imprez masowych będzie atutem
  • Kreatywność i niestandardowe pomysły
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, otwartość, przedsiębiorczość
  • Zamiłowanie do tematyki sportowej
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania projektami
  • Dyspozycyjność (praca w weekendy)

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie CV na adres: marketing@lechpoznan.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KKS Lech Poznań S.A.."

STAŻ W DZIALE KOMUNIKACJI

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz ciekawe doświadczenie z zakresu klubowych mediów, komunikacji i public relations? Jeśli równocześnie interesujesz się Lechem Poznań, to mamy dla Ciebie propozycję. Zapraszamy na staż w biurze prasowym i dziale komunikacji Kolejorza.

Dlaczego warto? Bo możesz pracować w bardzo dynamicznym środowisku jednego z najlepszych klubów sportowych w Polsce. Zyskasz możliwość tworzenia tekstów o Lechu, poznania otoczenia medialnego klubu i udziału w działaniach PR-owych, których celem jest nagłaśnianie wszelkich inicjatyw związanych z Kolejorzem.

Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania, pozytywnej energii, umiejętności pisania, znajomości zasad tworzenia tekstów prasowych i ogólnego zorientowania w tematach związanych z Lechem Poznań, w tym z Akademią Lecha Poznań.

Jak się zgłosić? Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod tym adresem. Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat.

PRZEWODNIK PO INEA STADIONIE

DO OBOWIĄZKÓW NOWO ZATRUDNIONEJ OSOBY NALEŻEĆ BĘDZIE:

- oprowadzanie wycieczek turystycznych po INEA Stadionie według wyznaczonej trasy
- dzielenie się informacjami na temat historii Klubu oraz obiektu
- odpowiadanie na pytania gości dotyczące obiektu oraz Klubu, wg najlepszej posiadanej wiedzy
- sprzedaż biletów na wycieczki
- promowanie obiektu i zachęcanie do ponownej obecności w wycieczkach
- przygotowywanie zestawień i raportów
- zachęcanie do odwiedzania obiektu podczas imprez masowych

OD KANDYDATA WYMAGAMY:

- dyspozycyjności
- znajomości przynajmniej jednego języka obcego w stopniu umożliwiającym prowadzenie wycieczki obcojęzycznej
- wysokiej kultury osobistej
- otwartości, komunikatywności i zaangażowania
- wiedzy nt. historii Klubu oraz obiektu
- znajomości podstawowych zasad pierwszej pomocy, przepisów i procedur przeciwpożarowych

OFERUJEMY:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- okres szkoleniowo-przygotowawczy
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- satysfakcję w pracy w Klubie będącym Dumą Wielkopolski

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie CV na adres: weronika.tadeusz@lechpoznan.pl

Następne mecze

Niedziela 28.05 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Wisła Kraków
Niedziela 04.06 godz.18:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy