Praca

KKS Lech Poznań S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

GREENKEEPERA WE WRONIECKIEJ CZĘŚCI AKADEMII LECHA POZNAŃ

Zakres obowiązków:

- obsługa i pielęgnacja boisk
- odpowiednie przygotowanie murawy do przeprowadzenia treningu oraz rozegrania meczów
- utrzymywanie porządku na obiektach Akademii Lecha Poznań
- drobne mechaniczne naprawy
- wspieranie działu organizacji Akademii Lecha Poznań

Od kandydata wymagamy:

- sumienności
- umiejętności pracy w zespole
- dyspozycyjności
- prawa jazdy kategorii B
- otwartości, komunikatywności i zaangażowania
- znajomości podstawowych technik nawożenia, strzyżenia, aeracji oraz podlewania trawy

Oferujemy:

- możliwość łączenia pasji do sportu z pracą
- okres szkoleniowo-przygotowawczy
- pracę w ciekawym i rozpoznawalnym miejscu
- elastyczny czas pracy w oparciu o umowę o pracę

Jak się zgłosić? Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem: rekrutacja@lechpoznan.pl. Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat.

FIZJOTERAPEUTY DO ZESPOŁU WE WRONIECKIEJ CZĘŚCI AKADEMII LECHA POZNAŃ

Zakres obowiazków:

- obecność na treningach oraz meczach ligowych i sparingowych
- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych zarówno z zakresu terapii manualnej jak i fizykoterapii
- planowanie i wdrażanie indywidualnych treningów rehabilitacyjnych
- przygotowanie suplementacji dla zawodników przed treningami i meczami
- przygotowanie odnowy biologicznej dla zawodników
- ścisła współpraca ze sztabem szkoleniowym

Kto może aplikować:

- panie i panowie z tytułem magistra fizjoterapii z prawem do wykonywania zawodu
- conajmniej 2 letnim stażem pracy w zawodzie
- mile widziane doświadczenie pracy ze sportowcami

Co możemy zaoferować:

- Zdobycie cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnymi sportowcami
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę na umowę zlecenie

Zainteresowanych prosimy kierowanie swoich zgłoszeń w postaci CV oraz listu motywacyjnego pod adresem mailowym: rafal.hejna@lechpoznan.pl

Następne mecze

Poniedziałek 01.04 godz.15:00
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Niedziela 07.04 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy