Kontakt

sts
  • Uraz łydki Nickiego Bille

Kilka dni przerwy w treningach czeka Nickiego Bille. Duńczyk naderwał mięsień łydki, który wykluczył go z gry w ostatnim spotkaniu. - Występ zawodnika w niedzielnym meczu z Cracovią jest mało prawdopodobny - mówi szef sztabu medycznego Lecha dr Krzysztof Pawlaczyk.

• Zawodzi skuteczność Kolejorza

Ponad 320 minut czekają piłkarze Lecha na to, aby zdobyć bramkę. W tym czasie trafiali m.in. w poprzeczkę i słupek. - Stwarzamy sobie tyle sytuacji, że którąś z nich powinniśmy wykorzystać - mówią zawodnicy Kolejorza.

• Bilety na ostatnie spotkanie sezonu już w sprzedaży

W niedzielę, 15 maja o godzinie 18:00 Lech po raz ostatni w tym sezonie wybiegnie na murawę INEA Stadionu. Walka o europejskie puchary wciąż trwa! Stwórz niesamowite widowisko przy Bułgarskiej i wspieraj Kolejorza w osiągnięciu jak najwyższych celów.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15