Lech Poznań

Kontakt

  • Piast Gliwice - Lech Poznań 3:2

    W meczu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań przegrał w Gliwicach z Piastem 2:3, choć do przerwy poznaniacy prowadzili 1:0.

  • Lech - Górnik: informacje o biletach

    Ekstraklasa wkracza na ostatnią prostą tej jesieni. 30 listopada przy Bułgarskiej Kolejorz podejmie zabrzańskiego Górnika. Zwycięstwo? Tylko dla Lecha i tylko przy Twojej obecności.

  • Lech zagra z Chelsea, Schalke, Sportingiem i Twente

    Wylosowaliśmy grupy zbliżającego się wielkimi krokami Lech Cup. Dwunastolatki z Bułgarskiej w pierwszej kolejności zmierzą się z wielkimi firmami z Anglii, Niemiec, Portugalii i Holandii. Arena musi się zapełnić!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji