Lech Poznań

Kontakt

sts

Trenerzy

Trenerzy


01.1932 - 30.06.1936 - Stanisław Kwiatkowski
01.07.1936 - 10.05.1938 - Laszko Marcai (HUN)
11.05.1938 - 08.1939 - A.Klemens Pawlak
----- II Wojna Światowa ----
07.1945 - 15.08.1946 - Franciszek Bródka
15.08.1946 - 28.02.1947 - Vanco kamena (JUG)
01.03.1947 - 05.1948 - Franciszek Bródka
06.1948 - 28.02.1949 - Marcel Demeunyck (FRA)
01.03.1949 - 31.12.1949 - Antoni Bottcher
01.01.1950 - 31.05.1950 - Artur Walter
01.06.1950 - 08.06.1951 - Antoni Bottcher oraz Franciszek Bródka
08.06.1951 - 31.12.1952 - Mieczysław Balcer
01.01.1953 - 31.12.1953 - Artur Woźniak
01.01.1954 - 04.06.1957 - Mieczysława Tarka
04.06.1957 - 31.07.1957 - Edmund Białas
01.08.1957 - 31.11.1958 - Wilhelm Lugr (CSR)
01.12.1959 - 10.09.1961 - Henryk Czapczyk
10.09.1961 - 15.11.1962 - Mieczysław Tarka
16.11.1962 - 30.06.1963 - Zygfryd Słoma
01.08.1963 - 14.04.1964 - Edward Drabski
15.04.1964 - 15.06.1964 - Henryk Czapczyk
16.07.1964 - 05.09.1965- Zygfryd Słoma
12.09.1965 - 10.05.1966 - Edmund Białas
10.05.1966 - 03.07.1966 - Edward Brzozowski
04.07.1966 - 10.10.1966 - Edmund Białas
10.10.1966 - 31.12.1968 - Mieczysław Tarka
01.09.1969 - 30.06.1972 - Edmund Białas
01.07.1972 - 16.08.1972 - Mieczysław Chudziak
16.08.1972 - 06.04.1973 - Augustyn Dziwisz
07.04.1973 - 30.06.1975 - Janusz Pekowski
01.07.1975 - 31.03.1976 - Aleksander Hradecki
01.04.1976 - 30.09.1976 - Mieczysław Chudziak oraz Edmund Białas
01.10.1976 - 20.10.1979 - Jerzy Kopa
26.08.1978 i 20.10.1979 - 31.12.1979 - Roman Łoś
01.01.1980 - 31.12.1984 - Wojciech Łazarek
01.01.1985 - 26.05.1985 - Leszek Jezierski oraz Jacek Machciński
27.05.1985 - 30.11.1986 - Włodzimierz Jakubowski
01.12.1986 - 31.08.1987 - Bronisław Waligóra
09.05.1987 - 23.05.1987 i 05.09.1987 - Jerzy Kasalik oraz Teodor Napierała
07.09.1987 - 30.06.1988 - Grzegorz Szerszenowicz
01.07.1988 - 30.11.1988 - Henryk Apostel
12.12.1988 - 22.08.1989 - Andrzej Strugarek
22.08.1989 - 19.05.1991 - Jerzy Kopa oraz Andrzej Strugarek
20.05.1991 - 05.04.1993 - Henryk Apostel
06.04.1993 - 19.10.1993 - Roman Jakóbczak
20.10.1993 - 30.06.1994 - Jan Stępczak
19.03.1994 - Ryszard Matołka
01.07.1994 - 30.06.1995 - Romuald Szukiełowicz
01.07.1995 - 09.05.1996 - Zbigniew Franiak
09.05.1996 - 30.06.1996 - Remigiusz Marchlewicz
01.07.1996 - 15.05.1997 - Ryszard Polak
16.05.1997 - 30.06.1997 - Remigiusz Marchlewicz
01.07.1997 - 18.03.1998 - Krzysztof Pawlak
18.03.1998 - 23.03.1998 - Remigiusz Marchlewicz
24.03.1998 - 29.04.1998 - Jerzy Kopa
29.04.1998 - 16.05.1998 - Remigiusz Marchlewicz
17.05.1998 - 05.09.1999 - Adam Topolski
09.09.1999 - 09.04.2000 - Marian Kurowski
10.04.2000 - 17.04.2000 - Zbigniew Franiak
17.04.2000 - 28.05.2000 - Wojciech Wąsikiewicz
29.05.2000 - 28.08.2000 - Adolf Pinter (AUT)
29.08.2000 - 01.04.2001 - Adam Topolski
02.04.2001 - 28.09.2002 - Bogusław Baniak
29.09.2002 - 26.11.2002 - Czesław Jakołcewicz
26.11.2002 - 30.06.2003 - Bohumil Panik (CZE)
30.06.2003 - 14.09.2003 - Libor Pala (CZE)
14.09.2003 - 30.06.2006 - Czesław Michniewicz
30.06.2006 - 30.06.2009 - Franciszek Smuda
30.06.2009 - 02.11.2010 - Jacek Zieliński
03.11.2010 - 25.02.2012 - Jose Maria Bakero (ESP)
27.02.2012 - 12.08.2014 - Mariusz Rumak
12.08.2014 - 01.09.2014 - Krzysztof Chrobak
01.09.2014 - Maciej Skorża

Zobacz także