2017-09-11 09:42 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Początek roku szkolnego przy Bułgarskiej

W końcu przyszedł! Początek roku szkolnego stał się faktem. Lech Poznań chcąc umilić wszystkim uczniom powrót do nauki przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych kibiców. Na ostatnim meczu Kolejorza na INEA Stadionie było ponad 20 grup. Warto pobić tę liczbę!

Do 13. roku życia wejście za dychę

Ponad tysiąc dzieci dopinguje w każdym meczu Kolejorza. Najmłodsi mogą nie tylko poszaleć w Strefie Rodzinnej, ale także spotkać się z zawodnikami w Sektorze Rodzinnym DĄBEX. Liczymy, że wraz z pożegnaniem wakacji młodzi kibice jeszcze liczniej zjawią się na poznańskim obiekcie i będą z całych sił wspierać lechitów w walce o komplet punktów. Wszystkie pociechy do 13. roku życia, które przyjdą na Bułgarską na pierwsze wrześniowe spotkanie Lecha, wejdą na INEA Stadion za dziesięć złotych.

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wszystkie spotkania Lecha mogą obejrzeć za darmo. Wystarczy, że zajmą miejsce na kolanach swojego opiekuna.

Grupy zorganizowane za piątaka

Najmłodsi kibice do 16. roku życia, którzy na starcie Lecha Poznań z Koroną Kielce przyjdą z grupą zorganizowaną, obejrzą piątkowy mecz zaledwie za pięć złotych. Wspólne wyjścia ze znajomymi to idealny sposób rozpoczęcie weekendu. Zbierzcie grupę co najmniej 10 rówieśników oraz opiekuna i bądźcie częścią piłkarskiego widowiska.

A może sam jesteś wychowawcą i nie masz pomysłu jak zagospodarować czas najmłodszym pociechom? Wspólnie ze swoimi podopiecznymi przyjdź na Bułgarską. Jako opiekun dziesięcioosobowej grupy na spotkania Kolejorza wejdziesz za połowę ceny biletu z kategorii normalnej ze strefy A.

Co zrobić, by skorzystać z oferty?

Jeśli chcecie skorzystać z naszej oferty, wystarczy przesłać listę zawierającą imiona, nazwiska i numery pesel uczestników na adres: grupy@lechpoznan.pl. Aby mówić o grupie zorganizowanej wystarczy zebrać co najmniej 10 osób oraz opiekuna, a wejściówki będą w cenie promocyjnej dla odpowiedniej kategorii wiekowej. W razie pytań zachęcam do kontaktu poprzez drogę mailową lub też telefonicznie, pod numerem telefonu 602368369.

Warto umilić sobie rozpoczęcie roku szkolnego i wspólnie ze swoją grupą pojawić się na INEA Stadionie, by wspierać Kolejorza w walce o komplet punktów. Do zobaczenia przy Bułgarskiej!

Koszt wejściówek dla najmłodszych kibiców na mecz Lech-Korona:

  • dzieci do 5. roku życia: za darmo (muszą zająć miejsce na kolanach opiekuna)
  • dzieci do 13. roku życia: 10 zł od osoby
  • grupa zorganizowana dzieci do 16. roku życia: 5 zł od osoby
  • 1 opiekun na 10 podopiecznych: bilet 50% taniej (normalny do strefy A)
  • pozostałe osoby z grupy zgodnie z cennikiem biletów

Następne mecze

Czwartek 19.07 godz.17:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań
Niedziela 22.07 godz.18:00
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij