2017-07-12 17:32 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Kolejorz docenia prymusów

Twoje dziecko na zakończenie roku otrzymało świadectwo z czerwonym paskiem? W takim razie mamy dla Twojej pociechy małą niespodziankę! Każdy prymus ze szkoły podstawowej i gimnazjum dwa najbliższe ligowe mecze Kolejorza przy Bułgarskiej obejrzy za darmo. Warto skorzystać z rabatu jak najszybciej i dołączyć do ponad setki młodych kibiców Lecha, którzy już biorą udział w naszej akcji! 

Najmłodsi kibice Kolejorza przez cały rok wzorowo łączą kibicowanie swojej ulubionej drużynie z nauką w szkole. Większość fanów Lecha bez problemu otrzymuje promocję do wyższej klasy. Ba! Wielu z nich rok szkolny kończy z wyróżnieniem. Jesteśmy dumni ze wszystkich młodych prymusów, dlatego już po raz drugi z rzędu postanowiliśmy nagrodzić wszystkich niebiesko-białych uczniów, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum, który na zakończenie roku szkolnego otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, pierwsze dwa ligowe spotkania Kolejorza w rundzie jesiennej (Lech-Sandecja oraz Lech-Piast) obejrzy z trybun INEA Stadionu za darmo! Warto dołączyć do ponad setki najmłodszych prymusów i razem z nimi dopingować Lecha na początku ligowego sezonu.

Aby aktywować rabat, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Biura Obsługi Kibica>>> :

  • wybierz mecz, którego dotyczy promocja
  • temat "Program dla Kibiców"
  • podtemat "Doceniamy Prymusów"

Po przyznaniu zniżki będziesz mógł odebrać darmową wejściówkę, poprzez zaznaczenie w systemie kategorii cenowej biletu "Prymus". Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji należy zeskanować, bądź zrobić zdjęcie swojego świadectwa, na którym widoczne są dane oraz czerwony pasek.

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij