2021-07-20 15:16 Lilianna Szymczak

Pierwsza Strefa Rozrywki w nowym sezonie

W piątek od godziny 18:00 zapraszamy na Stadion Poznań. Na przestrzeni trawiastej w narożniku ulic Ptasiej oraz Bułgarskiej działać będzie Strefa Rozrywki. Wszystkie atrakcje są darmowe i dedykowane są dla wszystkich kibiców Lecha Poznań.

Warto przyjść na Stadion Poznań kilka chwil wcześniej i zagwarantować najmłodszym czas pełen sportowych wrażeń. Zapraszamy od godziny 18:00. Szykujemy dla dzieci mnóstwo atrakcji, m.in. pokaz iluzji, ściankę wspinaczkową, dmuchaną zjeżdżalnię, modelowanie balonów, bańki mydlane czy zamek z kulkami. Z kolei dla opiekunów przygotowaliśmy strefę chillout.

- Strefa Rozrywki w piątek działać będzie od godziny 18:00 i jak zawsze wejście jest darmowe dla wszystkich kibiców. Poza licznymi atrakcjami zorganizujemy też konkurs tzw. Koła Fortuny, a do wygrania będą np. piłki z podpisami piłkarzy, szaliki i inne niebiesko-białe gadżety. Z kolei w rocznicowym cyklu spotkań z legendami Kolejorza będzie można porozmawiać ze Zbigniewem Zakrzewskim - wylicza Szymon Goc z marketingu wizerunkowego Lecha Poznań. - Ze względu na cały czas panującą sytuację epidemiologiczną przypominamy oczywiście o respektowaniu obostrzeń sanitarnych, jednak zachęcamy wszystkich kibiców do odwiedzenia nas - dodaje.

Bilety na spotkanie Lech-Radomiak >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij