2018-08-26 20:36 Wiktoria Łabędzka

Trenerzy po meczu Zagłębie Lubin - Lech

W odniennych nastrojach po spotkaniu byli szkoleniowcy obu ekip. Mariusz Lewandowski, trener Zagłębia nie krył zadowolenia z rezultatu osiągniętego przez jego zespół. Szkoleniowiec Lecha, Ivan Djurdjević dostrzegał natomiast elementy, które wymagają poprawy w grze jego drużyny.

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębie Lubin):

Zdobyliśmy cenne trzy punkty. Chcieliśmy wygrać w tym spotkaniu i jesteśmy zadowoleni z osiągnięcia tego celu. To był mądry mecz w naszym wykonaniu. Mogliśmy zwyciężyć jeszcze okazalej, ale cieszymy się z tego, co osiągnęliśmy.

Oczywiście, dostrzegamy kilka rzeczy, które wymagają poprawy. Zespół się dziś napracował, zasłużył na ten wynik. Przy 2:1 pojawiła się niewielka obawa, że coś jeszcze może się zdarzyć. Wszystko jednak potoczyło się po naszej myśli. Walczyliśmy do końca. Gratuluję chłopakom. To było jedno z lepszych spotkań w naszym wykonaniu w tym sezonie.

Ivan Djurdjević (trener Lecha Poznań):

Uważam, że nieźle rozpoczęliśmy to spotkanie. Spodziewaliśmy się, że przeciwnik będzie podchodził wysoko i czekał na swoje szanse z kontrataku. Zagłębie stworzyło kilka akcji i szybko zdobyło bramkę. Z upływem czasu graliśmy lepiej i również mieliśmy swoje sytuacje.

Dobrze rozpoczęliśmy drugą połowę. Tak, jak powinniśmy zacząć cały mecz. Strzeliliśmy gola, jednak gospodarze znów szybko wyszli na prowadzenie. Lech musi grać od pierwszej do ostatniej minuty, niezależnie od wyniku. Walczyliśmy do końca. Ryzykowaliśmy przesuwając zespół do przodu. Mieliśmy swoje sytuacje, ale niestety spotkanie zakończyło się niekorzystnym wynikiem. Musimy wyciągnąć z niego wnioski.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij