2019-04-25 11:04 Mateusz Jarmusz , fot. Przemysław Szyszka

Grali wypożyczeni lechici: jedenaste czyste konto Mleczki

W środę, poza meczami ekstraklasy, swoje spotkania rozgrywały również zespoły, w których występują wypożyczeni lechici. Ze zwycięstw mogli cieszyć się Marek Mróz oraz Miłosz Mleczko, który zaliczył kolejne czyste konto w tym sezonie.

W 30. kolejce Fortuna I ligi stanęły naprzeciwko siebie Puszcza Niepołomice oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W bramce gospodarzy, którzy wygrali 1:0, cały mecz rozegrał Miłosz Mleczko. Było to jedenaste czyste konto młodego bramkarza w tym sezonie. W zespole gości od 61 minuty na boisku przebywał Michał Skóraś. W kolejnym spotkaniu GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał Bytovię Bytów 4:0, a Marek Mróz rozegrał cały mecz.

W spotkaniu między GKS-em Katowice, a Stomilem Olsztyn padł remis 1:1. Tymoteusz Puchacz również zagrał pełne 90 minut. W starciu Górnika Łęczna z Pogonią Siedlce cały mecz rozegrał Maciej Orłowski, jednak jego zespół przegrał 1:2. W środę po dłuższej przerwie na boisku pojawił się Dawid Kurminowski. Wszedł na plac gry w 78 minucie starcia między rezerwami Żyliny, a KFC Komárno (zwycięstwo 4:1).

W tej kolejce I ligi za nadmiar żółtych kartek pauzował Jakub Moder. Na ławkach rezerwowych mecze swoich drużyn spędzili Paweł Tomczyk, Hubert Sobol, Bartosz Przybysz oraz Bartosz Mrozek.