2017-07-31 11:37

Zaprezentowano nowy autokar Kolejorza

Przed meczem Lecha Poznań z Piastem Gliwice zaprezentowany został nowy niebiesko-biały autokar, którym będą poruszać się piłkarze Kolejorza po całej Polsce. - Na pewno jest to najlepszy autokar, jakim kiedykolwiek jeździła polska drużyna. Pojazdami tej klasy - jak ten Kolejorza - podróżują m.in. Real Madryt czy FC Barcelona - powiedział Janusz Szymański, prezes fimy Oskar.

Dotychczasowy autokar, którym jeździli zawodnicy Kolejorza, był tymczasowy. W międzyczasie jednak produkowany był pojazd, który został specjalnie przystosowany do piłkarzy oraz trenerów Lecha. Właśnie przed spotkaniem 3. kolejki Lotto Ekstraklasy nastąpiła oficjalna prezentacja autobusu. Na parkingu tuż za Lokomotywą kibice Dumy Wielkopolski mogli zobaczyć autokar od środka, a także wziąć udział w licznych konkursach.

- Przed współpracą z Lechem nie byłem wielkim kibicem piłki nożnej. Teraz zaczynam się coraz mocniej wkręcać i na meczach bywam regularnie - powiedział Janusz Szymański, prezes fimy Oskar. - Na pewno autokar Lecha jest to najlepszy autokar, jakim kiedykolwiek jeździła polska drużyna. Pojazdami tej klasy - jak ten Kolejorza - jeżdżą m.in. Real Madryt czy FC Barcelona. Udogodnienia, jakie występują w tym pojeździe to między innymi buspady. Na nich trenerzy będą mogli pokazywać m.in. strategie gry na najbliższe spotkanie czy też poprowadzą analizę przeciwnika. Oprócz tego zagwarantowaliśmy wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Podsumowując, jest to najlepszy autokar dostępny na rynku - dodał.

Na zebranych kibiców czekało mnóstwo atrakcji, które Lech Poznań przygotował wspólnie z Centrum Turystyki Oskar. Kibice oglądający autokar mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu piłki nożnej, czy porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z piłkarzami Kolejorza. Na najlepszych czekały także niebiesko-białe gadżety. - Dla nas współpraca z Lechem bardzo dużo znaczy. Jest to początek naszej współpracy, która dotychczas układa się bardzo dobrze i oby tak to pozostało - stwierdził prezes Szymański.

Następne mecze

Niedziela 16.12 godz.18:00
Zagłębie Sosnowiec
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.12 godz.20:30
Wisła Kraków
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij