2018-12-05 10:00 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

"Świąteczna Paczka dla Psiaczka" po raz czwarty

Po raz czwarty Maciej i Oliwia Makuszewscy organizują akcję "Świąteczna Paczka dla Psiaczka". Punkt kulminacyjny wydarzenia będzie miał miejsce przed meczem Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Poza zbiórką darów dla bezdomnych zwierząt, będzie można wrzucić pieniądze do puszek.

Na dwie godziny przed spotkaniem przy Stacji Kolejorz ustawiony zostanie niebieski namiot, gdzie będzie można zostawić przygotowane paczki dla zwierząt. Do przynoszenia darów zachęcamy wszystkich kibiców, którzy będą obecni na meczu. Poprzednie zbiórki cieszyły się dużym powodzeniem, a zebrane dary trafiły do schronisk w Białymstoku, Gdańsku, Warszawie, Augustowie, Przyborówku i Ruścu.

W tegorocznej edycji chcemy pomóc czworonogom z poznańskiej Fundacji "Animalia", której celem jest niesienie pomocy skrzywdzonym i porzuconym psom i kotom. Miejsca pomocy są różne, ale misja jest niezmienna: pokażmy, podobnie jak w poprzednich latach, że nie jest nam obojętny los bezdomnych zwierząt. - Sukces zeszłorocznej akcji przerósł nasze oczekiwania. Liczymy, że tym razem kibice Lecha również okażą wiele serca i wesprą - wspólnie z nami i klubem - fundacje dbające o dobro zwierząt - mówi skrzydłowy Kolejorza, Maciej Makuszewski.

Przed Stadionem Poznań z puszkami chodzić będą wolontariusze. Jeśli nie możesz przygotować paczki, możesz wrzucić kilka złotych do "puchy" i wesprzeć utrzymanie bezdomnych zwierząt.

- W paczce mogą znaleźć się stare i ciepłe koce, pipety, obroże, podkłady, a także zabawki dla zwierząt. Fundację można wesprzeć również finansowo. Wystarczy każda drobna kwota, która pomoże w opiece nad czworonogami - podkreśla Oliwia Makuszewska. - Wiemy, że potrzebne jest opłacenie weterynarza, specjalistycznej karmy czy leków - dodaje.

Numery kont, a także szczegóły akcji możesz znaleźć tutaj >>>
Pytania można kierować również na adres: swiatecznapaczkadlapsiaczka@wp.pl

Następne mecze

Sobota 24.08 godz.20:00
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Niedziela 01.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij