2017-07-12 17:32 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Kolejorz docenia prymusów

Twoje dziecko na zakończenie roku otrzymało świadectwo z czerwonym paskiem? W takim razie mamy dla Twojej pociechy małą niespodziankę! Każdy prymus ze szkoły podstawowej i gimnazjum dwa najbliższe ligowe mecze Kolejorza przy Bułgarskiej obejrzy za darmo. Warto skorzystać z rabatu jak najszybciej i dołączyć do ponad setki młodych kibiców Lecha, którzy już biorą udział w naszej akcji! 

Najmłodsi kibice Kolejorza przez cały rok wzorowo łączą kibicowanie swojej ulubionej drużynie z nauką w szkole. Większość fanów Lecha bez problemu otrzymuje promocję do wyższej klasy. Ba! Wielu z nich rok szkolny kończy z wyróżnieniem. Jesteśmy dumni ze wszystkich młodych prymusów, dlatego już po raz drugi z rzędu postanowiliśmy nagrodzić wszystkich niebiesko-białych uczniów, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum, który na zakończenie roku szkolnego otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, pierwsze dwa ligowe spotkania Kolejorza w rundzie jesiennej (Lech-Sandecja oraz Lech-Piast) obejrzy z trybun INEA Stadionu za darmo! Warto dołączyć do ponad setki najmłodszych prymusów i razem z nimi dopingować Lecha na początku ligowego sezonu.

Aby aktywować rabat, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Biura Obsługi Kibica>>> :

  • wybierz mecz, którego dotyczy promocja
  • temat "Program dla Kibiców"
  • podtemat "Doceniamy Prymusów"

Po przyznaniu zniżki będziesz mógł odebrać darmową wejściówkę, poprzez zaznaczenie w systemie kategorii cenowej biletu "Prymus". Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji należy zeskanować, bądź zrobić zdjęcie swojego świadectwa, na którym widoczne są dane oraz czerwony pasek.

Następne mecze

Środa 24.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 27.04 godz.18:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij