2018-11-29 16:36 Lilianna Szymczak

Aplikacja Lech Bilety na iOS i Android

W App Store dostępna jest aplikacja Lech Bilety! Kibice korzystający z telefonów czy tabletów działających na systemie iOS od teraz mają bardzo wygodny dostęp do zakupu wejściówek na mecze Kolejorza. Nowa wersja aplikacji czeka także na użytkowników urządzeń z systemem Android. Od teraz zakup biletów i karnetów będzie jeszcze łatwiejszy!

Z aplikacją Lech Bilety w kilku krokach kupisz wejściówkę lub karnet na każdy mecz Kolejorza i korzystając jedynie z telefonu wejdziesz na trybuny Stadionu Poznań. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU.

- Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad aplikacją na systemy iOS, dlatego niezmiernie się cieszymy, że teraz każdy posiadacz urządzań działających na tym systemie, a także na Androidzie może bez problemu zainstalować aplikację i w prosty sposób nabyć bilet na mecze Kolejorza - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. - Aplikacja została stworzona przez firmę Roboticket przy współpracy z Lechem Poznań. Co jest nie bez znaczenia, jest efektem wieloletniej współpracy dwóch poznańskich firm, dzięki której kibice Lecha Poznań od blisko 3 lat wchodzą na trybuny stadionu jedynie przy użyciu telefonu - dodaje.

Osoby, które nabędą wejściówki przez Lech Bilet mogą wejść na trybuny Stadionu Poznań korzystając jedynie z telefonu. Czytniki mobilne znajdują się przy 20 kołowrotkach.

Wszystko co musisz wiedzieć o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>>

Pobierz aplikację Lech Bilety na swój telefon:

- Oddajemy w ręce kibiców pierwszą wersję nowej aplikacji mobilnej Roboticket, jednocześnie zapewniając, że to dopiero początek naszej drogi w kierunku rozwiązań mobilnych w ticketingu dla Lecha Poznań - zapewnia Michał Pyda z firmy Roboticket.

Następne mecze

Sobota 20.07 godz.20:00
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Piątek 26.07 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij