2017-08-23 20:50 Łukasz Rabiega , PC Marcin Rajczak

Pierwsza porażka juniora starszego

Zespół juniorów starszych przegrał z Zagłębiem Lubin 1:2. Mecz został rozegrany w ramach zaległej 1. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Bramkę honorową dla Lecha Poznań zdobył obrońca, Wiktor Pleśnierowicz.

Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w drugiej połowie gry. W 59. minucie zawodnik Zagłębia, Kacper Chodyna wyprowadził gości na prowadzenie. Chwilę później Zagłębie prowadziło już 2:0. Bramkę honorową dla zespołu gospodarzy na siedem minut przed końcem zdobył obrońca, Wiktor Pleśnierowicz.

Gracze prowadzeni przez Krzysztofa Kołodzieja kolejny mecz rozegrają już w sobotę, 26 sierpnia. Zawodnicy juniora starszego o 12:00 wybiegną na boisko przy ulicy Droga Dębińska, aby tam rozegrać Derby Poznania z Wartą.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)

Bramki: Chodyna (59.), Staskiewicz (67.) - Pleśnierowicz (83.)

Lech Poznań: Przybysz Bartosz - Smajdor Karol, Skrzypczak Mateusz, Maćkowiak Marcin, Nowak Oskar - Norkowski Łukasz, Czyż Szymon (46. Pleśnierowicz Wiktor), Kryg Eryk - Draszczyk Jakub (46. Bieniek Mateusz), Kaczmarek Arkadiusz (62. Bartkowiak Bartosz), Karbownik Jakub (75. Białczyk Jakub)