Aplikacje mobilne Lech Poznań

Kibice korzystający z telefonów czy tabletów działających dzięki aplikacji Lech Poznań mają jeszcze łatwiejszy dostęp do najświeższych informacji o Kolejorzu oraz zakupu biletów na mecze. Z aplikacjami Lecha Poznań będziesz o każdej porze i w każdym miejscu na świecie razem z niebiesko-białymi!

W aplikacji Lech Poznań znajdziesz wszystkie teksty o pierwszej drużynie, rezerwach oraz młodszych ekipach Akademii. To też najświeższe informacje z klubu, materiały wideo Lech TV, najróżniejsze statystyki, tabele, terminarze czy galerie zdjęć. Dlaczego jeszcze warto ją mieć? Bo stale będzie rozwijana o nowe funkcjonalności, również te wykorzystujące najnowsze technologie. Poza tym jako pierwszy poznasz skład Kolejorza na dane spotkanie, a także będziesz zawsze na bieżąco!

Zakup biletów na mecze Lecha Poznań jeszcze nigdy nie był tak łatwy i wygodny. Od teraz możesz korzystać z aplikacji mobilnej. Kolejorz jest pierwszym w Polsce klubem piłkarskim, który daje taką możliwość.

Z aplikacją Lech Bilet w kilku krokach kupisz wejściówkę na każdy mecz Kolejorza i korzystając z telefonu wejdziesz na trybuny Stadionu Poznań. Zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU.

Pobierz aplikację Lech Bilety na swój telefon:

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij