2017-12-08 18:36 Wojciech Dolata, Adrian Gałuszka , fot. Adam Ciereszko

Z każdym rokiem jest coraz lepiej

Oprócz wielu trenerów, na Lech Conference nie brakowało przedstawicieli mediów, zarówno tych lokalnych jak i ogólnopolskich. Wszyscy zgodnie podkreślali, że dobór prelegentów oraz tematyki stał jak zwykle na wysokim poziomie.

Konrad Witkowski (Piłka Nożna):

Jak zawsze Lech Conference stoi na wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkie prelekcje były bardzo ciekawe. Można tutaj wysłuchać wielu interesujących treści, skierowanych przede wszystkim do trenerów, ale z punktu widzenia dziennikarzy można również dowiedzieć się mnóstwa interesujących faktów. Wyróżniłbym szczególnie rozmowę z Czesławem Michniewiczem, który zdradził wiele zakulisowych ciekawostek dotyczących tego zawodu, a także poruszył istotny temat dotyczący młodych piłkarzy. Z każdym rokiem jest coraz lepiej i już nie mogę doczekać się kolejnej edycji.

Leszek Milewski (Weszło):

Wiele osób zrobiło błąd wychodząc z wykładu poświęconego aspektom medycznym. Jako laik zdałem sobie sprawę z tego, jak kluczowe sprawy zostały w jego trakcie poruszone. Mówimy tu choćby o zmniejszeniu urazowości u młodych zawodników. Ta kwestia wykracza przecież nawet poza piłkę nożną. Podobała mi się również praktyczna część prelekcji angielskiej trenerki, zresztą także ta teoretyczna miała wartościowy walor edukacyjny.

Łukasz Wiśniowski (Łączy Nas Piłka):

Jestem wielkim fanem Lech Conference. W tym roku byłem prowadzącym to wydarzenie, ale w poprzednich latach również przyjeżdżałem tutaj posłuchać interesujących wykładów. Tak też jest w tej edycji, gdyż mieliśmy choćby wystąpienie Nenada Bjelicy, który wytłumaczył nam, jak fukcjonuje kontratak. Z drugiej strony mogliśmy wysłuchać cennych spostrzeżeń ze strony Czesława Michniewicza.

Damian Smyk (Gazeta Wyborcza):

Z wszystkich konferencji, na których w ostatnich latach, ta była prawdopodobnie najlepsza. Najbardziej do gustu przypadł mi wykład Jacka Magiery, który był nie tylko świetnie przygotowany merytorycznie, ale też prezentował świetne umiejętności przekazywania swojej wiedzy. Myślę, że też temat, który wybrał, oraz konkretne przykłady sprawiły, że ludzie wiedzieli, że to nie jest tylko teoria.

Następne mecze

Piątek 22.11 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice
Piątek 29.11 godz.20:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij