2016-12-02 17:49 Marcin Rajczak

Świetna organizacja konferencji

Najważniejszymi osobami podczas piątkowego Lech Conference poza licznie zgromadzoną widownią, byli prelegenci, którzy w swoich wykładach teoretycznych oraz zajęciach praktycznych starali się przekazać w jak najprostszy sposób swoją wiedzę.

Prelegenci w swoich wypowiedziach często podkreślali świetne przygotowanie i profesjonalne podejście organizatorów do Lech Conference. - Wydarzenie zostało zorganizowane w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób. Licznie zgromadzone audytorium miało wielki komfort, jeśli chodzi o możliwości wysłuchania przekazywanych treści. My jako prelegenci także mieliśmy świetne warunki do przeprowadzenia naszych wykładów - ocenia selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, Marcin Dorna.

Pozytywne odczucia mieli także zagraniczni wykładowcy, którzy po raz pierwszy mieli okazję prezentować przygotowane przez siebie tematy w poznańskiej hali Arena. - Konferencja została świetnie zorganizowana. Pojawiło się tu wielu ciekawych ludzi, którzy przedstawili interesujące zagadnienia. To doskonała okazja dla wszystkich szkoleniowców, aby wyłapać nowinki związane ze szkoleniem dzieci i młodzieży, a później użyć ich w swojej codziennej pracy, niezależnie od poziomu na jakim pracują - przyznaje Ivo Hain ze Sparty Praga.

Zadowolony po swojej prelekcji był także szef szkolenia Akademii Lecha Poznań, Rafał Ulatowski, który otwarcie przyznawał, że chciał pokazać szerszej publiczności chociaż fragment codziennej pracy z młodzieżą w Kolejorzu. - Chcieliśmy, aby każdy mógł wyciągnąć coś dla siebie z naszego wykładu. Idziemy w stronę otwartości i zależy nam na przekazywaniu naszej wiedzy, jaką posiadamy w strukturach Akademii Lecha Poznań. Zamierzamy być inspirujący dla wielu szkoleniowców - komentuje.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij