2018-09-18 10:44

Ruszają zapisy na Lech Conference

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja Lech Conference! Wydarzenie stanowiące pozycję obowiązkową dla trenerów piłki nożnej odbędzie się już w piątek, 30 listopada w poznańskiej Arenie. Aktualnie obowiązuje pierwszy pułap cenowy, więc warto zapewnić sobie miejsce na konferencji już dziś!

Lech Conference od lat cieszy się uznaną marką wśród wszystkich szkoleniowców, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Minione edycje pokazały, że uczestnicy mieli doskonałą możliwość wzbogacenia swojego warsztatu trenerskiego zarówno pod względami teoretycznymi, jak i praktycznymi. W poprzednich latach wysłuchiwali oni prelekcji szkoleniowców z Niemiec, Anglii, Holandii czy Francji, ale także tych cieszących dobrą renomą nad Wisłą. Część z nich reprezentowała zagraniczne akademie, takie jak Feyenoord Rotterdam, Chelsea, Hertha BSC, Manchester United bądź Juventus Turyn oraz polskie reprezentacje młodzieżowe.

- Przyzwyczailiśmy już uczestników Lech Conference do wysokiej wartości merytorycznej wystąpień naszych prelegentów. Mogę zapewnić, że nie inaczej sytuacja będzie wyglądać w tym roku - mówi Hubert Nowacki, koordynator wydarzenia. - Już dziś wiemy, że poruszonych zostanie wiele tematów interesujących każdego trenera zajmującego się na co dzień piłką młodzieżową oraz szkoleniem. Prelegentów będziemy prezentować stopniowo, co kilkanaście dni przedstawiając kolejną postać - dodaje.

Podczas minionej edycji Arena gościła blisko 1200 szkoleniowców. Jednym z nich był Daniel Nowak, na co dzień zajmujący się zespołem UKS Stare Kurowo. - Jestem tutaj zdaje się od sześciu lat. Konferencja jest zawsze bardzo dobrze zorganizowana pod względem merytorycznym, można zaczerpnąć wielu ciekawych informacji. Każdy ma okazję wyciągnąć coś dla siebie i udoskonalić własny warsztat - podkreślał trener.

Warto pamiętać, że osobom, które do 13 października zapiszą się na tegoroczną edycję Lech Conference, przysługuje promocyjna cena wejściówki. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>>

Następne mecze

Piątek 22.11 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice
Piątek 29.11 godz.20:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij