2016-10-14 12:50 Lilianna Szymczak

Ostatni dzień promocji na zapisy

Tylko do soboty, 15 października obowiązuje promocyjna cena wejściówek na Lech Conference. Jeśli interesujesz się szkoleniem młodzieży, a jeszcze się nie zapisałeś na największą konferencją trenerską w Polsce - nie zwlekaj dłużej.

Lech Conference to największa konferencja szkoleniowa w Polsce dla trenerów piłki nożnej. Każdy, kto chce poszerzać swoją wiedzę na temat szkolenia dzieci i młodzieży oraz funkcjonowania profesjonalnej akademii piłkarskiej, w piątek 2 grudnia musi być koniecznie z nami.

Konferencja, która organizowana jest przez Kolejorza, to wysoki poziom wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. W tym roku trenerzy będą mogli wsłuchać się w prelekcję m.in. Paulo Leitao, który wychował takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo, Luis Figo czy Ricardo Quaresma, a także trenerów młodzieżowych z akademii FC Basel oraz AC Sparty Praga. O tym, kto jeszcze wystąpi podczas Lech Conference będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Wydarzenie ponownie zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Pamiętaj, że osobom, które do 15 października zapiszą się na tegoroczną edycję Lech Conference, przysługuje promocyjna cena wejściówki. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij