2017-10-04 10:10 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Lech Conference - trwają zapisy!

Ósma edycję Lech Conference zbliża się wielkimi krokami! Wydarzenie dedykowane dla trenerów piłki nożnej odbędzie się w piątek, 8 grudnia w poznańskiej hali Arena. Warto już teraz zapisać się na jedną z najważniejszych konferencji szkoleniowych w Polsce. Cały czas obowiązuje pierwszy pułap cenowy.

Lech Conference to największa konferencja szkoleniowa w Polsce dla trenerów piłki nożnej. Każdy, kto chce poszerzać swoją wiedzę na temat szkolenia dzieci i młodzieży oraz funkcjonowania profesjonalnej akademii piłkarskiej, w grudnii musi być koniecznie z nami! Lech Conference to - już tradycyjnie - najwyższy poziom wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. W poprzednich latach trenerzy wsłuchiwali się w prelekcje szkoleniowców z Niemiec, Anglii, Włoch, Belgii, Holandii, Francji i - oczywiście - Polski. Wszyscy reprezentowali najbardziej utytułowane zagraniczne kluby i akademie, takie jak Anderlecht, Juventus, Manchester United, Chelsea, Hertha, Schalke 04 czy Dinamo Zagrzeb.

- Listę tegorocznych prelegentów będziemy odsłaniali stopniowo, co kilkanaście dni prezentując kolejną postać - mówi Hubert Nowacki, organizator Lech Conference. - Mogę zdradzić, że nie zabraknie ciekawych prelekcji, które na pewno swoją tematyką zainteresują każdego pasjonata futbolu młodzieżowego. Poza prelegentami z czołowych zagranicznych klubów nie zabraknie również szkoleniowców z naszego klubu - dodaje.

W ubiegłym roku ponad 1000 trenerów wzięło udział w siódmej edycji Lech Conference. Szkoleniowcy bardzo chwalili sobie uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez Lecha Poznań. - Jestem już po raz trzeci i z pewnością pojawię się na tym wydarzeniu w przyszłym roku. Ciężko jest doszukać się słabych stron tej imprezy. Poziom merytoryczny stoi na naprawdę wysokim poziomie. Wystarczy spojrzeć na nazwiska prelegentów, którzy regularnie odwiedzają Lech Conference. Nieprzypadkowo to wydarzenie cieszy się tak ogromną renomą - opowiada Paweł Koralewski, trener rocznika 2006 w czwartoligowej Unii Swarzędz. Więcej opinii o konferencji przeczytasz tutaj >>> oraz tutaj >>>

Warto pamiętać, że osobom, które do 13 października zapiszą się na tegoroczną edycję Lech Conference, przysługuje promocyjna cena wejściówki. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij