2018-10-25 11:25 Adrian Gałuszka

Krzysztof Rutkowski prelegentem Lech Conference 2018

"Nie ma talentów. Są dzieci."- tak brzmi tytuł kolejnej prelekcji zbliżającego się wielkimi krokami Lech Conference. 30 listopada w poznańskiej Arenie o budowaniu relacji rodziców z dziećmi opowie wieloletni organizator największej szkoleniowej konferencji w Polsce, Krzysztof Rutkowski.

Rutkowski to certyfikowany trener FamilyLab, który prowadzi seminaria dla dorosłych chcących budować dobre relacje ze swoimi dziećmi. Jego zdaniem, gdy najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę z piłką klubową, ich rodzice zaczynają postrzegać ich jedynie przez pryzmat potencjalnych sukcesów sportowych.

- Tyczy się to także trenerów, którzy mogą wpaść w pewnego rodzaju pułapkę. Dokładnie obserwują oni postępy młodych, czekają na eksplozję ich talentu i tracą z oczu dziecko z jego bardzo indywidualnymi potrzebami - opowiada prelegent Lech Conference 2018. - Podczas wykładu opowiem, jak wspierać dziecko na boisku i poza nim. Pokaże, jak można budować z nim bliską relację, wzmacniać jego poczucie własnej wartości, a jednocześnie rozwijać jego pełen potencjał - dodaje.

Rutkowski - w tematyce zawiązywania relacji rodzica z dzieckiem - odnajduje się świetnie. Jest organizatorem obozów dla dzieci i młodzieży, a ponadto pracuje nad koncepcją wolnej szkoły stwarzającej przestrzeń do spotkania, dialogu i inspiracji. Ponadto wspiera organizacje pozarządowe działające na rzecz wzmacniania jakości edukacji, zdrowia psychicznego i postaw obywatelskich. Jest związany z Fundacją Ashoka współpracującą z licznymi lokalnymi liderami, który rozwiązują problemy społeczne w Polsce i na całym świecie. Filozofię i specyfikę Lech Conference zna bardzo dobrze, bo w przeszłości pełnił przez kilka lat rolę organizatora tego wydarzenia oraz turnieju Lech Cup.

Radości z wykładu Rutkowskiego nie kryje koordynator Lech Conference 2018, Hubert Nowacki. - Zależy nam na tym, żeby młodzi zawodnicy rozwijali się nie tylko w kierunku piłkarskim. Bardzo często rodzicom oraz trenerom zdarza się zapominać o aspekcie psychologicznym, który przecież ma ogromną wagę w procesie dorastania dzieci. Cieszymy się, że Krzysztof Rutkowski pomoże zwiększyć świadomość tego zagadnienia - podkreśla Nowacki.

Zapisz się już dziś – obowiązuje drugi pułap cenowy!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Tylko do 10.11 obowiązuje drugi pułap cenowy. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Konferencja certyfikowana - udział w Lech Conference upoważania do przedłużenia ważności licencji trenerskiej.

Przypominamy, że pozostało już tylko sześć tygodni na zapisanie się na Lech Conference 2018. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 30 listopada w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij