2016-12-02 18:12 Marcin Rajczak

Inspirujące wydarzenie

Zarówno szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica jak i trener drużyny rezerw, Ivan Djurdjević odwiedzili w piątek poznańską halę Arena, by wysłuchać prelekcji przygotowanych i zaprezentowanych podczas corocznego Lech Conference.

Szczególne wrażenie na chorwackim szkoleniowcu Kolejorza zrobiło liczne audytorium, które z wielkim zaciekawieniem słuchało i obserwowało wykłady przygotowane przez polskich oraz zagranicznych trenerów. Zdaniem Nenada Bjelicy, każdy trener powinien znaleźć coś dla siebie, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy i doświadczenia.

- Jestem bardzo zaskoczony tym jak wielu ludzi przyszło, aby obejrzeć tę konferencję. To doskonałe wydarzenie dla całej polskiej piłki. Zjawiło się tu wielu trenerów z różnych, europejskich krajów takich jak Czechy, Portugalia czy Chorwacja, co świadczy tylko o wysokim poziomie Lech Conference. Każdy szkoleniowiec znajdzie tu coś dla siebie, aby nadal poszerzać swoją wiedzę i rozwijać bieżące umiejętności - przyznaje Bjelica.

Trener drugiego zespołu Lecha Poznań również podkreślał pozytywny wpływ Lech Conference na rozwój młodych trenerów. - Każdy z prelegentów ma coś ciekawego do zaprezentowania. Tego typu wykłady z pewnością przyczynią się do rozwoju każdego z trenerów, a to przecież w piłce jest najważniejsze. Ciągle trzeba się interesować nowinkami i dbać o swój rozwój. Lech Conference może mieć tylko pozytywny wpływ na poziom wiedzy trenerów, a co za tym idzie, na postępy u młodych zawodników. Tego typu wydarzenia są pożyteczne i bardzo inspirujące - dodaje Djurdjević.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij