2016-09-07 16:00 Lilianna Szymczak

WZPN patronem akcji "Kibicuj z klasą"

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej objął patronat nad akcją "Kibicuj z klasą". Dzięki współpracy Kolejorza z WZPN-em już podczas meczu Lecha z Arką przy Bułgarskiej pojawią się młodzi adepci piłkarscy z całego województwa.

25 września podczas spotkania Lecha Poznań z Arką Gdynia odbędzie się kolejna edycja akcji "Kibicuj z klasą". Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane złożone z dzieci i młodzieży do 16. roku życia. To akcja przygotowana nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych, kółek zainteresowań, czy po prostu znajomych.

Patronat nad tegoroczną edycją akcji objął Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, który będzie zachęcać do udziału w spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy wszystkie sekcje piłkarskie z całego regionu. - Wobec inicjatywy skierowanej do wszystkich klubów w regionie nie możemy przejść obojętnie. Lech jest naszą wizytówką, której kibicuje się praktycznie w każdym zakątku Wielkopolski. Doceniamy fakt, że przy Bułgarskiej nie zapomina się o piłce dużo niższego szczebla i z radością wspieramy takie działania. Kolejorz od wielu lat korzysta ze szkolenia w lokalnych klubach, z których najzdolniejsi chłopcy w trakcie procesu szkoleniowego trafiają właśnie do niego. Tym bardziej cieszy nas, że działalność setek takich małych klubów jest zauważana i doceniana - mówi prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Paweł Wojtala.

- Bardzo się cieszymy, że WZPN bierze tak aktywny udział w naszej akcji "Kibicuj z klasą". W tym roku wspólnie ze związkiem piłkarskim na spotkanie Kolejorza zapraszamy również dzieci i młodzież z wielkopolskich klubów piłkarskich. Liczymy, że wszystkie organizacje sportowe z naszego regionu licznie zjawią się w niedzielne popołudnie przy Bułgarskiej - dodaje Daniel Zieliński, kierownik Działu Sprzedaży Biletów Lecha Poznań. - Oczywiście do udziału w naszej akcji poza klubami sportowymi bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły, placówki wychowawczo-opiekuńcze, kółka zainteresowań oraz grupy znajomych - kończy.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

Zgłoszenia przyjmowane są bezpłatnie pod adresem grupy@lechpoznan.pl do czwartku (22 września), do godziny 20:00. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369. Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun.

Warto wspólnie z nami świętować rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij