2017-05-23 10:51 Lilianna Szymczak , fot. Archiwum Stomilu Poznań

Wystartuj w 3. Canoe Challenge

W sobotę, 27 maja na Torze Regatowym Malta odbędzie się 3. edycja Poznań Canoe Challenge. Zawody kajakarstwa turystycznego są skierowane dla pełnoletnich amatorów. Kolejorz, jako Klub, który czynnie wspiera wszystkie akcje mające na celu promocję zdrowia i kultury fizycznej serdecznie zaprasza do udziału w tej sportowej imprezie!

Liczy się sport i dobra zabawa

Pozostało tylko 10 wolnych miejsc na liście startowej do 3. Poznań Canoe Challenge. Już w sobotę, 27 maja na Torze Regatowym Malta w Poznaniu sześćdziesiąt dwuosobowych kajaków (120 osób) wystartuje w zawodach kajakarstwa turystycznego.

Osady te mogą być dobrane dowolnie, nie ma podziału na wiek i płeć. Wszyscy uczestnicy będą mieli do przepłynięcia 3 okrążenia: 2x2 km i 1x1 km, czyli w sumie dystans o długości 5 km. Zasady wyścigu są proste - każda zdublowana osada odpada, a zwycięzcy wygrywają.

Decyduje kolejność zgłoszeń

Jeśli masz skończone 18 lat i chcesz spędzić sobotę na dobrej zabawie, nie zastanawiaj się dłużej. Zgłoś swój oraz swojego znajomego udział już teraz. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas rejestracji należy dokonać jednoczesnego zgłoszenia obu zawodników stanowiących osadę. Po wyścigu każdy uczestnik otrzyma medal i pamiątkową koszulkę, a zwycięzcy zostaną wyróżnieni pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Impreza ma na celu promocję sportów wodnych i stworzenie rywalizacji opartej o zasady fair play i przyjazną atmosferę, dlatego koniecznie trzeba wziąć ze sobą dobry humor, uśmiech i znajomych z którymi będzie można cieszyć się z udziału w 3. Poznań Canoe Challenge. Więcej informacji na temat zawodów znajdziesz tutaj >>>

Następne mecze

Piątek 30.07 godz.20:30
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 06.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij