2017-05-25 19:27 Lech Poznań

Wyjątkowe urodziny Tetteha

Czwartek, 25 maja to był bardzo wyjątkowy dzień dla pomocnika Lecha Poznań, Abdula Aziza Tetteha. Zawodnik z okazji swoich 27 urodzin postanowił zrobić coś dobrego i odwiedzić Centrum Wspierania Rodzin Swoboda oraz Dom Młodziezy im. św. Dominika Savio. Tam lechita wręczył najmłodszych podopiecznym bilety na najbliższy mecz Kolejorza, które wcześniej kibice zakupili w akcji "Dumni z Tradycji". Od piłkarza dzieci dostały również niebiesko-białe upominki. 

Podczas wizyty na twarzach podpopiecznych było widać mnóstwo radości. Wielu z nich podkreślało, że nie mieli okazji spotkać wcześniej żadnego piłkarza Kolejorza, a wizyta była ogromną niespodzianką i dała im wiele powodów do zadowolenia.

- Aziz już jakieś dwa tygodnie powiedział nam, że niedługo obchodzi urodziny i tego dnia chciałby zrobić coś dobrego dla innych - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Stwierdziliśmy, że to idealna okazja do tego, aby wspólnie pojechać do placówek opiekuńczych oraz poznańskich Domów Dziecka i tam sprawić najmłodszym radość z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka - dodaje.

Tetteh zresztą znany jest z tego, że kiedy tylko może, pomaga swoim rodakom. Tym razem lechita postanowił zrobić coś dobrego w stolicy Wielkopolski. - Na co dzień jestem w Polsce i tutaj też mieszkam, dlatego postanowiłem spędzić czas z najmłodszymi - powiedział po spotkaniu Aziz Tetteh. - Czasami one nie potrzebuję od nas niczego, jedynie okazania miłości i zainteresowania. Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie, dla mnie to coś wyjątkowego - zakończył.

Podopieczni z Centrum Wspierania Rodzin Swoboda oraz Dom Młodziezy im. św. Dominika Savio otrzymali bilety na niedzielny mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Wejściówki te zostały zakupione już wcześniej przez kibiców Kolejorza w ramach akcji "Dumni z Tradycji", którą Klub zorganizował wspólnie z Fans4Club.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij