2021-05-10 09:13 Lilianna Szymczak

Mini Tour po Stadionie Poznań

Wcześniej cieszył się sporym zainteresowaniem, teraz ponownie wrócił na poznański obiekt! Mini Tour od poniedziałku do soboty startuje dwa razy dziennie (12:00 oraz 15:00) spod Stacji Kolejorz Stadion. Zapraszamy wszystkich kibiców Lecha Poznań na wycieczkę i ponowne zobaczenie najważniejszych miejsc naszego stadionu. 

Trasa mini tour obejmuje lożę prezydencką, gdzie podczas piłkarskich spotkań zasiadają najważniejsze osoby, skyboxy na Trybunie im. Anioły, a także tzw. "prasówkę" na której w trakcie meczów pracują dziennikarze z całego świata. Ponadto każdy odwiedzający będzie mógł wyjść na poziom ławek rezerwowych i z perspektywy zawodnika zobaczyć niebiesko-białe trybuny.

Zwiedzanie po Stadionie Poznań odbywa się dwa razy dziennie (start o 12:00 oraz 15:00) i trwa maksymalnie 30 minut. Wycieczka rozpoczyna się przy Stacji Kolejorz Stadion, gdzie można kupić bilety na mini tour. Ponadto w oficjalnym sklepie Kolejorza nabędziesz także niebiesko-białe maseczki.

Cennik zwiedzania:

Dzieci do 4. roku życia wchodzą bezpłatnie
Bilet ulgowy - 7 złotych
Bilet normalny - 10 złotych

Więcej informacji >>>

_________________________________________________________

Z uwagi na konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarnego mającego na celu ochronę zdrowia zwiedzających oraz pracowników Lecha Poznań, w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii, poznański klub wprowadza następujące wymogi i ograniczenia:

  1. Podczas zwiedzania Stadionu Poznań - w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja, § 18 ust. 1 - uczestnicy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust przy pomocy maseczki.
  2. Zwiedzający wchodzący na Stadion mają obowiązek zdezynfekować ręce bezpośrednio po wejściu do sklepu Stacja Kolejorz Stadion poprzez udostępnione przez Klub środki do dezynfekcji.
  3. Zwiedzający mają obowiązek zachować odległość co najmniej 2 metrów od siebie za wyjątkiem:
    - przypadków, gdy zachowanie tej odległości nie jest możliwe ze względu na opiekę nad dzieckiem do ukończenia 13. roku życia lub nad osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
    - osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących

Następne mecze

Piątek 23.07 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Radomiak Radom
Piątek 30.07 godz.20:30
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij