2019-05-01 11:17 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Wierny Kibic Kolejorza - spotkanie z piłkarzami

Wraz z zakończeniem rundy zasadniczej sezonu 2018/19 nastąpił również koniec drugiej edycji akcji "Wierny Kibic Kolejorza". Teraz najmłodsi kibice, którzy uzbierali na karcie co najmniej 10 pieczątek będą mogli zamienić ją na nagrodę, jaką jest spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań. A to nie wszystkie niespodzianki!

Spotkanie to odbędzie się w czwartek, 9 maja o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Stadionu Poznań. Najmłodsi będą mieli okazję porozmawiać z dwoma zawodnikami Kolejorza. Poza możliwością zadania pytania i otrzymania autografu od lechitów, będzie można zwiedzić razem z piłkarzami klubowy autokar. Niespodzianek jest jeszcze więcej, ale o tym, co przygotowaliśmy dla młodych kibiców razem z partnerami akcji, będzie można przekonać się przychodząc z kartą w czwartkowe popołudnie!

- Na spotkanie z zawodnikami Kolejorza zapraszamy wszystkie dzieci, które były na meczach Lecha rozgrywanym na Stadionie Poznań i uzbierały co najmniej dziesięć pieczątek. Aby uczestniczyć w czwartkowym wydarzeniu należy wziąć ze sobą kartę z kompletem pieczątek. Oczywiście najmłodszych kibiców zapraszamy wspólnie ze swoimi opiekunami - mówi Szymon Goc z działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Zakończenie spotkania planowane jest na około godzinę 20:40. Odbiór pociech przez rodziców przy recepcji Stadionu Poznań.

Przypomnijmy, że akcja trwała w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19, a udział w niej mogły wziąć wszystkie osoby do 13. roku życia włącznie. Uczestnicy zabawy w Stacji Kolejorz Stadion zbierali pieczątki, które były możliwe do zdobycia podczas każdego domowego meczu Lecha Poznań.

Następne mecze

Sobota 08.05 godz.20:00
Wisła Kraków
vs |
Lech Poznań
Niedziela 16.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij