2019-05-01 11:17 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Wierny Kibic Kolejorza - spotkanie z piłkarzami

Wraz z zakończeniem rundy zasadniczej sezonu 2018/19 nastąpił również koniec drugiej edycji akcji "Wierny Kibic Kolejorza". Teraz najmłodsi kibice, którzy uzbierali na karcie co najmniej 10 pieczątek będą mogli zamienić ją na nagrodę, jaką jest spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań. A to nie wszystkie niespodzianki!

Spotkanie to odbędzie się w czwartek, 9 maja o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Stadionu Poznań. Najmłodsi będą mieli okazję porozmawiać z dwoma zawodnikami Kolejorza. Poza możliwością zadania pytania i otrzymania autografu od lechitów, będzie można zwiedzić razem z piłkarzami klubowy autokar. Niespodzianek jest jeszcze więcej, ale o tym, co przygotowaliśmy dla młodych kibiców razem z partnerami akcji, będzie można przekonać się przychodząc z kartą w czwartkowe popołudnie!

- Na spotkanie z zawodnikami Kolejorza zapraszamy wszystkie dzieci, które były na meczach Lecha rozgrywanym na Stadionie Poznań i uzbierały co najmniej dziesięć pieczątek. Aby uczestniczyć w czwartkowym wydarzeniu należy wziąć ze sobą kartę z kompletem pieczątek. Oczywiście najmłodszych kibiców zapraszamy wspólnie ze swoimi opiekunami - mówi Szymon Goc z działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Zakończenie spotkania planowane jest na około godzinę 20:40. Odbiór pociech przez rodziców przy recepcji Stadionu Poznań.

Przypomnijmy, że akcja trwała w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19, a udział w niej mogły wziąć wszystkie osoby do 13. roku życia włącznie. Uczestnicy zabawy w Stacji Kolejorz Stadion zbierali pieczątki, które były możliwe do zdobycia podczas każdego domowego meczu Lecha Poznań.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij