2017-10-11 10:10 Lilianna Szymczak

Ważne wsparcie przy Bułgarskiej

Już w najbliższą niedzielę poznańskimi ulicami ponownie zawładną biegacze. Osoby, które nie startują w maratonie, także mogą tego dnia zaznaczyć swoją obecność i być częścią jednej z największych imprez sportowych w kraju! Przyjdź przed INEA Stadion zobaczyć, a przede wszystkim dopingować zawodników podczas 18. PKO Poznań Maratonu.

Wsparcie sprzed Lokomotywy

Maratończycy już w niedzielę, 15 października zmierzą się z dystansem 42,195 kilometra. Na trasie biegu po raz kolejny znajduje się ulica Bułgarska. Tam też ustawiona zostanie specjalna Strefa Kibica (tuż przy lokomotywie), z której będziesz mógł wspierać maratończyków. Pamiętaj, że nawet jeśli nie bierzesz udziału w biegu, Twoja obecność może okazać się niezbędna. Doping publiczności podczas zawodów, jest równie cenny jak ten, który napędza piłkarzy do walki o zwycięstwo.

Ważny doping na końcowych kilometrach biegu

Nasza Strefa Kibica znajduje się na 39 kilometrze trasy 18. PKO Poznań Maratonu. To oznacza, że Twoje wsparcie będzie bardzo ważne i bez wątpienia doda biegaczom jeszcze więcej sił na ostatnim etapie wyczerpującego dystansu. Strefa będzie otwarta od godziny 11:30, a wszystkich tam obecnych kibiców do dopingu zachęcać będą dziewczyny z Kolejorz Girls, które uśmiechem i niebiesko-białymi flagami przywitają biegaczy.

W strefie ustawiona zostanie stara ławka rezerwowych, na której będą mogli usiąść wszyscy kibice. Ponadto swoje wsparcie będziecie mogli okazać dzięki specjalnie przygotowanym przez Klub i Poznań Maraton kartom, na których możecie wpisać imiona biegaczy, którym kibicujecie. Gwarantujemy, że po biegu podziękują oni za tak ważne wsparcie! Stwórz razem z innymi kibicami atmosferę sportowego święta i wspieraj biegaczy na ostatnich kilometrach trasy. Do zobaczenia!

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij