2019-10-30 18:33 Lech Poznań , fot. Adam Ciereszko

W listopadzie kalorie same się nie spalą!

Do 11 listopada coraz bliżej, a dla poznaniaków oznacza to jedno - rogale świętomarcińskie! O tym, że jest to przysmak szczególny dla mieszkańców Wielkopolski nie trzeba nikogo przekonywać, a ta pyszna słodkość to jest absolutny "must have" na każdym stole. Chwila z takim rogalem, to co najmniej 500 kcal, ale bez obaw! Z Kolejorzem można cieszyć się tradycyjnym przysmakiem bez obawy o linię. Jak? Wystarczy zajrzeć na Bułgarską 17!

10 listopada, czyli dzień przed Świętem Niepodległości odbędzie się kolejna edycja naszej akcji "500 kcal na 500 kcal". Ale to przecież dzień meczowy, pomyśli pewnie wielu z Was. Tak, dlatego w tym roku przygotowana została dodatkowa atrakcja! Wspólne spalanie kalorii odbędzie się na około godzinę po piłkarskim spotkaniu Lecha z Koroną Kielce (około 18:30), a zgłoszeni uczestnicy wezmą udział w treningu kompensacyjnym* na bocznym boisku przy Bułgarskiej, razem z zawodnikami Kolejorza!

W ramach wydarzenia trener przygotowania fizycznego Lecha, Andrzej Kasprzak pomoże spalić pięćdziesięciu uczestnikom wystarczająco wiele kalorii, żeby bez obaw o linię… sięgnąć po jeszcze jedną sztukę tego pysznego, słodkiego wypieku. - Kibice, którzy zgłoszą się na trening, wezmą udział w zajęciach wyrównawczych zawodników Kolejorza, tuż po spotkaniu z Koroną. Ze względu na rodzaj ćwiczeń, zdecydowaliśmy się ograniczyć liczbę uczestników - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu marketingu.

- Po treningu zapraszamy oczywiście na rogale świętomarcińskie, które po raz kolejny upiecze dla nas poznański cukiernik, Piotr Koperski. To znakomita nagroda za taką intensywną pracę. Szczególnie, że trener Kasprzak zapewnił nas, że nie będzie łatwo, a zarówno kibice, jak i piłkarze dostaną niezły wycisk. Oczywiście, w każdej chwili zajęć będzie można zrezygnować, wystarczy zadzwonić w dzwonek. Niezależnie od tego, czy uczestnicy zejdą przed czasem, czy nie, otrzymają od nas pysznego rogala oraz drobne upominki** - dodaje.

Zajęcia są otwarte dla każdego i oczywiście bezpłatne. Co trzeba zrobić, żeby się zgłosić?

  1. Wyślij swoje zgłoszenie na marketing@lechpoznan.pl podając swoje dane:
    imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.
  2. Liczba miejsc jest ograniczona, dlaczego poczekaj na maila od nas, potwierdzającego Twój udział.
  3. Wydrukuj, zapoznaj się z treścią oraz podpisz dokumenty, które są niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jeden z nich to oświadczenie, że nie ma zdrowotnych przeciwwskazań we wzięciu przez Ciebie udziału w evencie, drugi to zgoda na wykorzystanie wizerunku, ponieważ będziemy robić zdjęcia oraz materiał video. Dokumenty do pobrania >>>
  4. Przed wyjściem z domu zabierz ze sobą obuwie treningowe oraz strój sportowy.
  5. Po przybyciu na stadion, udaj się do kasy nr 1, tam jest depozyt - możesz zostawić swój plecak, a także podpisane dokumenty. Jeśli posiadasz niewielki plecak, który zmieściłby się pod krzesełkiem, nie ma konieczności byś zostawiał go w depozycie. Natomiast warto, byś się tam pojawił i odhaczył na liście - w ten sposób nie spóźnisz się na trening! Jeśli nie możesz wziąć udziału w meczu piłkarskich, nic nie szkodzi! Aby wziąć udział w naszych zajęciach, nie ma konieczności pojawić się wcześniej na spotkaniu z Korona Kielce.
  6. 15 minut po zakończeniu spotkania przy depozycie odbędzie się zbiórka uczestników. Odbierz swój plecak, jeśli wcześniej nie złożyłeś dokumentów - zrób to teraz.
  7. Przewodnik zaprowadzi Cię do szatni, w której możesz się przebrać.
  8. 45 minut po meczu wystartuje trening, który odbędzie pod balonem!

Administratorem danych osobowych jest KKS Lech Poznań. Więcej informacji >>>

Warto dodać, że partnerem akcji po raz kolejny jest Cukiernia Koperski, a jedną z jej specjalności jest właśnie produkcja rogali świętomarcińskich. Jej szefem jest Piotr Koperski, od 2003 roku członek Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego przyznającej certyfikaty potwierdzające zgodność wypieku rogali z określonymi normami, recepturami dla poszczególnych poznańskich cukierni, przygotowujących te tradycyjne wyroby do sprzedaży na dzień 11 listopada, św. Marcina.

* trening kompensacyjny przeprowadzany jest dla zawodników, którzy rozegrali mniej niż 30 minut i odwzorowuje obciążenia meczowe

** każdy uczestnik treningu otrzyma od nas: rogala świętomarcińskiego z Cukierni Koperski, chustę termiczną, bidon w niebiesko-białych barwach, żel pod prysznic oraz bilet na kolejny mecz Kolejorza

Następne mecze

Piątek 24.09 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 28.09 godz.16:00
Lech Poznań
vs |
Skra Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij