2018-10-19 09:33 Lilianna Szymczak

Trwa akcja "Wierny Kibic Kolejorza"

To ostatni gwizdek na wzięcie udziału w akcji "Wierny Kibic Kolejorza"! Spotkanie Lecha Poznań z Koroną Kielce (20.10.2018, godzina 20:30) jest ostatnim, podczas którego można rozpocząć zbieranie dziesięciu pieczątek, które umożliwią odbiór nagrody-niespodzianki. Zapraszamy do udziału wszystkich młodych kibiców do 13. roku życia.

Podczas każdego meczu rozgrywanego na obiekcie przy ulicy Bułgarskiej, młodzi kibice Kolejorza otrzymają pamiątkowe stempelki na specjalnie przeznaczonej do tego karcie. Co jest do wygrania? Najmłodsi fani Lecha Poznań (do 13. roku życia), którzy uzbierają co najmmniej 10 stempelków będą mogli spotkać się z piłkarzami pierwszego zespołu. Co się wydarzy na tym spotkaniu*? To już pozostanie niespodzianką, ale już teraz możemy obiecać, że atrakcji nie zabraknie! Możliwość spotkania z zawodnikami Kolejorza to zresztą coś, o czym marzy każdy kibic przychodzący na stadion!

- Podczas naszej premierowej edycji akcji "Wierny Kibic Kolejorza" było wielu młodych kibiców, którzy uzbierali maksymalną liczbę pieczątek. Tym razem liczymy, że będziemy mogli nagrodzić jeszcze więcej najmłodszych sympatyków. Mogę już teraz zapewnić, że atrakcja, jaką zaplanowaliśmy wspólnie z drużyną, warta jest regularnego zbierania pieczątek - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu reklamy i promocji Lecha Poznań. - Dzięki tej akcji chcemy po raz kolejny podziękować najmłodszym kibicom, którzy są z nami na dobre i na złe, aktywnie dopingują zawodników i wspólnie ze swoimi opiekunami tworzą niesamowitą atmosferę na naszym stadionie - dodaje.

Karty oraz stempelki będą dostępne w Stacji Kolejorz Stadion przed meczem z Koroną Kielce (20 października, 20:30). To już ostatni gwizdek! Licząc od spotkania 12. kolejki Lotto Ekstraklasy, z Koroną Kielce, pozostanie dokładnie dziesięć starć na zebranie pieczątek, które umożliwią odbiór nagrody.

Regulamin akcji >>>

* Termin spotkania zostanie ogłoszony na początku rundy finałowej. Aby móc spotkać się z piłkarzem należy przyjść z kartą z co najmniej 10 zebranymi pieczątkami.

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij