2021-10-20 13:03 Lilianna Szymczak

Tematyczna rozrywka na Sektorze Rodzinnym

Podczas spotkania Lecha Poznań z Wisłą Płock (22 października) po raz kolejny działać będzie Sektor Rodzinny. Tym razem w nieco innej formie, bo dla najmłodszych kibiców Kolejorza przygotowaliśmy wiele atrakcji tematycznych. Tym razem zapraszamy na mecz chemiczny, a także do strefy wirtualnej rzeczywistości (VR).

Aktywność fizyczna połączona z dobrą zabawą, ale także nauka w przyjemnej atmosferze. Tak od teraz będą wyglądały atrakcje dla dzieci, które przychodzą na mecze Kolejorza rozgrywane na stadionie przy Bułgarskiej. Pierwszym tematem będzie chemia, a nasi najmłodsi kibice będą mogli wziąć udział w doświadczeniach chemicznych. To jednak nie wszystko! Na dzieci czekać będzie również:

  • stanowisko wirtualnej rzeczywistości (VR)
  • kolejna odsłona cyklu spotkań z klubowymi legendami - tym razem około godziny 20:00 pojawi się Jarosław Araszkiewicz
  • twister XXL, nietypowe klasy, strzelanie z łuku, skoki w workach dwuosobowych
  • strefa gier planszowych
  • modelowanie balonów
  • trening piłkarski na mini boisku
  • Koło Fortuny, gdzie do wygrania będą m.in. piłka z podpisami, szale oraz inne gadżety rocznicowe

Od godziny 19:30 rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką naszych animatorów. Co ważne, dzieci będą mogły zostać tam (skyboxy nr 38 i 39) przez cały okres trwania meczu Lecha Poznań z Wisłą Płock, a opiekunowie będą mogli odebrać je w dowolnym momencie, nawet tuż po zakończeniu spotkania. Jeżeli jednak nie chcesz rozstawać się z dzieckiem na tak długi czas, to zapraszamy do skyboxa ze swoją pociechą jeszcze przed meczem, a twoje dziecko będzie miało pomalowaną buzię w niebiesko-białych barwach, weźmie udział w warsztatach chemicznych, a potem obejrzy spotkanie.

Nasz Sektor Rodzinny to idealny wstęp do piłkarskich emocji!

Bilety na mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij