2021-12-15 11:33 Lech Poznań

Świąteczna atmosfera w Sektorze Rodzinnym

Ostatni mecz Kolejorza w 2021 roku już w niedzielę! Podczas spotkania Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze (start o godzinie 15:00) ponownie zapraszamy naszych najmłodszych kibiców do Sektora Rodzinnego. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji tematycznych. Tym razem zapraszamy na świąteczne atrakcje!

Aktywność fizyczna połączona z dobrą zabawą, ale także nauka w przyjemnej atmosferze. Tak wyglądają atrakcje dla dzieci, które przychodzą na spotkania Kolejorza rozgrywane na stadionie przy Bułgarskiej. Tym razem nasi najmłodsi fani będą mieli szansę wziąć udział w warsztatach mydełkowych, gdzie tworzone będą mydełka z herbem Kolejorza. Z racji na to, że do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, Sektor Rodzinny odwiedzi także Gwiazdor.

To jednak nie wszystko! Na dzieci czekać będzie również:

  • kolejna odsłona cyklu spotkań z klubowymi legendami, tym razem około godziny 14:30 pojawi się Jakub Wilk
  • twister XXL, nietypowe klasy, strzelanie z łuku, skoki w workach dwuosobowych
  • strefa gier planszowych
  • modelowanie balonów
  • stanowisko wirtualnej rzeczywistości (VR)
  • trening piłkarski na mini boisku
  • Koło Fortuny, gdzie do wygrania będą m.in. Football Manager 2022, piłka z podpisami, szale oraz inne gadżety rocznicowe

Od godziny 14:00 rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką naszych animatorów. Co ważne, dzieci będą mogły zostać tam (skyboxy nr 38 i 39) przez cały okres trwania meczu, a opiekunowie będą mogli odebrać je w dowolnym momencie, nawet tuż po zakończeniu spotkania.

Jeżeli jednak nie chcesz rozstawać się z dzieckiem na tak długi czas, to zapraszamy do skyboxa ze swoją pociechą jeszcze przed piłkarskim starciem, a twoje dziecko będzie miało pomalowaną buzię w niebiesko-białych barwach, a potem z trybun będzie wspierać Kolejorza. Nasz Sektor Rodzinny to idealny wstęp do piłkarskich emocji!

Bilety na mecz Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij