2021-08-03 12:24 Lilianna Szymczak

Strefa Rozrywki przed meczem Lech-Cracovia

W piątek od godziny 18:30 zapraszamy na Stadion Poznań. Na przestrzeni trawiastej w narożniku ulic Ptasiej oraz Bułgarskiej po raz kolejny będzie działać Strefa Rozrywki. Wszystkie atrakcje będą darmowe i są dedykowane dla każdego kibica Lecha Poznań.

Spotkanie Kolejorza z Cracovią rozpocznie się o 20:30, ale już dwie godziny wcześniej zachęcamy do przyjścia na Stadion Poznań. Po raz drugi w tym sezonie działać będzie Strefa Rozrywki i zapewniamy, że najmłodsi kibice znajdą dla siebie wiele atrakcji, m.in. pokaz technik samoobrony, ściankę wspinaczkową, dmuchaną zjeżdżalnię, modelowanie balonów, bańki mydlane czy zamek z kulkami. Z kolei dla opiekunów przygotowaliśmy strefę chillout.

- Tak, jak i dwa tygodnie wcześniej zorganizujemy też konkurs tzw. Koło Fortuny, a do wygrania będą np. nowe koszulki meczowe, szaliki i inne niebiesko-białe gadżety. Z kolei tym razem w rocznicowym cyklu spotkań z legendami Kolejorza będzie można porozmawiać z Grzegorzem Wojtkowiakiem - wymienia Szymon Goc z marketingu wizerunkowego Lecha Poznań. - Ze względu na cały czas panującą sytuację epidemiologiczną przypominamy oczywiście o respektowaniu obostrzeń sanitarnych, jednak zachęcamy wszystkich kibiców do odwiedzenia nas - dodaje.

Bilety na spotkanie Lech-Cracovia >>>

Następne mecze

Sobota 11.12 godz.15:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Niedziela 19.12 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij