2017-11-02 21:00 Lt. , fot. Paweł Rychter

Spal z nami 500 kalorii i delektuj się jego smakiem

Rogal świętomarciński. Niektórzy mówią, że jest lepszy od każdego sernika. Inni słyszeli, że 11 listopada w Poznaniu je się go na śniadanie, obiad i kolację. Krąży plotka, że w pewnych okolicznościach może mieć działanie odchudzające. Pewne jest natomiast jedno. Takiego regionalnego przysmaku stolicy Wielkopolski można tylko pozazdrościć!

Do 11 listopada coraz bliżej, a dla poznańskich łasuchów oznacza to jedno. Prawdziwą ucztę! - My za to chcemy oszczędzić miłośnikom rogali świętomarcińskich choć trochę wyrzutów sumienia. Dlatego zapraszamy wszystkich na trzecią już odsłonę akcji 500 kalorii za 500 kalorii - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań.

W ramach wydarzenia trenerzy przygotowania fizycznego Kolejorza będą odpowiadali za spalenie przez nawet kilkuset uczestników wystarczająco wielu kalorii… by bez skrupułów sięgnąć po jeszcze jedną sztukę tego charakterystycznego wypieku.

Dr Martin Mayer i Andrzej Kasprzak poprowadzą zajęcia na boisku treningowym ze sztuczną murawą (BT1), a ich początek jest przewidziany na godzinę 16:00. Warto na Bułgarskiej pojawić się z półgodzinnym wyprzedzeniem, mieć ze sobą sportowe buty i wygodną odzież, najlepiej termiczną.

Do dyspozycji panów będzie szatnia drużyny gości, która znajduje się na parterze budynku klubowego (wejście do biur, środkowa część trybuny Anioły), dla pań przygotowane będą szatnie na piętrze. Po zajęciach, oczywiście, dostępne będą również prysznice.

- Oczywiście, że będzie można się nieźle spocić. Planowana intensywność treningu zakłada spalenie 500 kalorii przez przeciętnego mężczyznę - tłumaczy dr Mayer. - Mam tylko nadzieję, że te zajęcia będą również inspiracją, by ruszać się jak najczęściej.

Po zakończeniu treningu zapraszamy na poczęstunek. Rogale świętomarcińskie, tradycyjnie już, dostarczy nam poznański cukiernik Piotr Koperski, Podstarszy Cechu Cukierników i Piekarzy w Poznaniu.

Zgłoszenia można wysyłać na adres marketing@lechpoznan.pl, w mailu o tytule 500 kalorii należy zamieścić dane uczestnika (-ów): imię, nazwisko i PESEL. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w treningu bezpłatny.

Dla uczestników otwarty będzie parking znajdujący się pomiędzy wejściem do budynku klubowego, a boiskiem treningowym ze sztuczną murawą (BT1).

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij