2021-09-30 15:48 Lilianna Szymczak

Sektor Rodzinny zaprasza

Mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław to kolejne spotkanie, podczas którego działa Sektor Rodzinny mieszczący się na trybunie im. Czapczyka. Najmłodsi nie tylko mogą pograć w piłkę na specjalnie przygotowanym boisku, ale także wziąć udział w wielu darmowych atrakcjach. Początek zabaw planowany jest na 16:30, czyli na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Najmłodsi kibice Lecha w każdym meczu wspierają piłkarzy Kolejorza. Chcemy, żeby wizyty na Stadionie Poznań - po tych wszystkich zawirowaniach pandemicznych - dzieciom kojarzyły się ponownie ze sportowymi emocjami i fantastyczną atmosferą, ale również z dobrą zabawą. Właśnie dlatego na obiekt przy Bułgarskiej powrócił Sektor Rodzinny, który zastępuje wakacyjną Strefę Rozrywki. I trzeba przyznać, że od początku skradł serca najmłodszych.

W sobotę, 2 października od godziny 16:30 rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką naszych animatorów. Co ważne, dzieci będą mogły zostać tam (skyboxy nr 38 i 39) przez cały okres trwania meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław, a rodzice będą mogli odebrać je w dowolnym momencie, nawet tuż po zakończeniu spotkania. Zapewniamy, że przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, a dzieci nie będą się nudzić!

Na najmłodszych czekać więc będzie:

  • konkurs "Koło Fortuny", w którym do wygrania będą m.in. szale i inne gadżety rocznicowe
  • kolejna odsłona cyklu spotkań z klubowymi legendami - tym razem około godziny 17:00 pojawi się bramkarz Norbert Tyrajski
  • mini-boisko piłkarskie
  • warsztaty tworzenia Lechowych toreb ekologicznych
  • warsztaty tworzenia domków tekturowych
  • piłkarska piniata
  • strefa gier planszowych
  • modelowanie balonów
  • Lechowe tatuaże

Jeżeli nie chcesz rozstawać się z dzieckiem, to zapraszamy do skyboxa ze swoją pociechą jeszcze przed spotkaniem, a twoje dziecko będzie miało po prostu pomalowaną buzię w niebiesko-białych barwach. To idealny wstęp do piłkarskich emocji!

Bilety na mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij