2018-08-18 18:18 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Rodzinna inauguracja sezonu

Pogoda za oknem dopisuje, kibice Lecha - po skróceniu kary przez wojewodę - wracają na Bułgarską, dlatego czas na dobre otworzyć Strefę Rodzinną. Jeszcze większa, jeszcze bardziej atrakcyjna strefa zaprasza wszystkich fanów Kolejorza już od godziny 15:45 przed Stadion Poznań. Zapraszamy!

Mnóstwo zabawy przed meczem

Niedzielne popołudnie, a także letnia pogoda to idealna okazja do spędzenia wspólnego czasu razem ze swoją rodziną. Oczywiście na sportowo! Już o godzinie 15:45 swoje działanie po krótkiej przerwie rozpocznie Strefa Rodzinna. - Strefa Rodzinna powraca i kibiców Kolejorza przywita jeszcze większą liczbą atrakcji - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - W poprzednich dwóch sezonach miejsce to cieszyło się dużym zainteresowaniem najmłodszych kibiców, dlatego teraz ponownie chcemy zachęcić wszystkie pociechy do odrobiny ruchu oraz zabawy, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego - dodaje.

W niedzielę przy Bułgarskiej będzie można poszaleć na ponad dwudziestu atrakcjach. Tak dużej liczby stoisk z zabawami przed poznańskim stadionem nie było jeszcze nigdy! Co ważne, wszystkie atrakcje są darmowe, a strefa będzie funkcjonować w godzinach 15:45-17:45.

- Na kibiców czekają m.in. football dart, bramka celnościowa, dmuchane tory przeszkód. Dzieci będą mogły pomalować również twarze w niebiesko-białe barwy - wylicza Terpiłowski. - Największa niespodzianka czekać będzie około godziny 17:15, kiedy w Strefie Rodzinnej pojawi się piłkarz pierwszej drużyny Lecha Poznań. Będzie można otrzymać autograf, zrobić sobie wspólne zdjęcie czy zamienić kilka zdań z zawodnikiem - zauważa.

Rodzinny doping opłaca się

Pamiętaj, że przy Bułgarskiej doping z rodziną się opłaca! Wszystkie dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Kolejorza za darmo. Wystarczy, że zajmą miejsce na kolanach rodziców. Starsi, do 13. roku życia płacą za wejściówkę zaledwie 10 złotych. Obowiązuje również specjalna oferta dla kobiet na Sektor Rodzinny, bilet ulgowy -20% przysługuje w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 10 złotych). Ponadto posiadacze Karty Rodziny Dużej także mogą liczyć na korzystne zniżki. Bilet dla każdej Twojej pociechy do 18. roku życia kosztuje pięć złotych.

Wejściówki na spotkanie kupisz tutaj >>> Szykuje się emocjonujące widowisko, dlatego warto nabyć bilety na starcie Lecha z Wisłą Kraków. Do zobaczenia!

Następne mecze

Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań
Piątek 29.10 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij