2020-08-15 17:56 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Rezerwacja miejsc karnetowych do 17 sierpnia

Posiadacze karnetów Sezon 2019/2020, Wiosna2020 oraz Wiosna+Runda Finałowa 2020 swoje dotychczasowe miejsca mają zarezerwowane do poniedziałku, 17 sierpnia do godziny 10:00. Jeśli po tym terminie zdecydują się na nabycie abonamentu na mecze Kolejorza rozgrywane przy Bułgarskiej, dotychczasowe miejsce karnetowe może być już zajęte.

Nadzwyczajny regulamin imprezy masowej

Przypominamy, że w okresie obowiązywania nadzwyczajnego regulaminu imprezy masowej >>>, w związku z odgórnymi, administracyjnymi obostrzeniami dot. COVID-19, karnetowicze nie będą mieli wciąż gwarantowanego miejsca wybranego przy zakupie karnetu. Przed każdym spotkaniem, na którym będą obowiązywać obostrzenia uniemożliwiające zajęcie wykupionego krzesełka, posiadacz abonamentu będzie upoważniony do pierwszeństwa odbioru darmowej wejściówki, na zasadach określonych w Regulaminie Dystrybucji Biletów. Zakupione miejsce karnetowe zostanie ponownie zagwarantowane po zniesieniu przejściowych ograniczeń obowiązujących w okresie stanu pandemii COVID-19, tj. w sytuacji 100% dostępności wszystkich miejsc na stadionie, bez konieczności zachowania dystansu społecznego na trybunach wokół zajmowanego miejsca.

Karnety na rundę oraz na cały sezon

Abonament sezonowy dla siebie lub dla najbliższych możesz mieć już za 375 (Strefa B) lub 525 złotych (Strefa A). W karnecie zawarte jest 15 spotkań, które Kolejorz rozegra w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy. Starć Pucharu Polski, a także europejskich pucharów nie ma wliczonych w cenę abonamentu, jednak jako posiadacz karnetu, będziesz miał pierwszeństwo zakupu wejsciówek w preferencyjnych cenach na potencjalne mecze rozegrane przy Bułgarskiej.

Zakup karnetu gwarantuje Ci oszczędność - średnia cena biletu w karnecie to odpowiednio 25 zł (Strefa B) lub 35zł (Strefa A). A cena karnetu może być jeszcze niższe! Warto też pamiętać, że każdemu kibicowi, który przedłuży swój abonament z ostatniego sezonu lub rundy przysługują także zniżki lojalnościowe. Żeby kupić taniej karnet z wykorzystaniem nagromadzonego dotychczas rabatu lojalnościowego należy dołączyć do programu LECHICI.

W abonamencie Jesień 2020, który kupisz za 175 (Strefa B) lub 245 złotych (Strefa A), są mecze Kolejorza z rywalami, takimi jak Wisła Płock, Pogoń Szczecin, Cracovia, Raków Częstochowa i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ponadto przy Bułgarskiej pojawią się również Wisła Kraków oraz trzeci z beniaminków. Zakup karnetu gwarantuje Ci oszczędność - średnia cena biletu w karnecie to odpowiednio 25 zł (Strefa B) lub 35zł (Strefa A), a finalna cena karnetu może być jeszcza niższa, gdy wykorzystasz do jej obniżenia: rabat lojalnościowy, voucher zniżkowy oraz punkty zgromadzone w programie LECHICI!

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij