2017-05-20 10:39 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Przedmeczowe atrakcje przy Bułgarskiej

Strefa Rodzinna przed meczem Lecha Poznań z Lechią Gdańsk będzie otwarta na dwie godziny przed spotkaniem. Zapraszamy najmłodszych kibiców Kolejorza do zabawy. To idealne rozpoczęcie dnia meczowego!

Strefa Rodzinna przy Bułgarskiej działa już od początku sezonu. Najmłodsi sympatycy Lecha aż do listopada mogli korzystać z przygotowanych przez Klub atrakcji. Na początku kwietnia strefa powróciła po zimowej przerwie i oferuje wiele zabaw dla małych kibiców Kolejorza. Miejsce to tradycyjnie już jest otwarte już na dwie godziny przed ligowym spotkaniem i jak zwykle przewidzianych zostało wiele atrakcji. Tym razem przy Bułgarskiej będzie można poszaleć na "dmuchańcach", a także nauczyć się podstaw futbolu amerykańskiego razem z Kozłami Poznań.

- Na meczu Lecha z Lechią zapowiada się naprawdę piękna pogoda, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego przyjścia na INEA Stadion - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Młodsi fani Kolejorza będą mogli poszaleć w Strefie Rodzinnej, a ci nieco starsi będą mieli okazją zdobyć vouchery przygotowane przez Biuro Podróży Oskar - dodaje Marcin Sobek z działu sprzedaży B2B Lecha Poznań.

Przed spotkaniem 35. kolejki Lotto Ekstraklasy na stoisku oficjalnego przewoźnika Lecha Poznań, Biura Podróży Oskar będzie można zdobyć vouchery w kwocie 50 złotych na atrakcyjne wycieczki, a także obozy młodzieżowe i citybreak'i. Stoisko będzie umiejscowione między punktem STS a Stacją Kolejorz. Warto odwiedzić punkt Biura Podróży Oskar i dzięki otrzymanemu voucherowi mieć możliwość podróży najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce.

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij