2017-09-15 12:58 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Przedmeczowe atrakcje dla młodych kibiców

W piątek, 15 września o godzinie 20:30 Kolejorz podejmie na INEA Stadionie zespół Korony Kielce. Już po raz kolejny, na dwie godziny przed meczem w specjalnie ustawionej Strefie Rodzinnej na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. To idealne spędzenie czasu w oczekiwaniu na piłkarskie spotkanie!

Strefa Rodzinna otwarta będzie dla najmłodszych kibiców już na dwie godziny przed rozpoczęciem ligowego meczu. Co ważne, wszystkie atrakcje są darmowe i przygotowane z myślą o młodych sympatykach Lecha. - Strefa Rodzinna działa na dwie godziny przed każdym meczem Kolejorza i jak zawsze dostępna jest za darmo dla wszystkich najmłodszych kibiców - zapewnia Szymon Goc z działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Przed niedzielnym meczem na wszystkie pociechy będą czekać różne atrakcje. Przy Bułgarskiej staną m.in. różnokolorowe dmuchańce, a najmłodsi będą mogli pomalować twarze w niebiesko-białe barwy czy zmierzyć się z rówieśnikami w grze "piłkarzyki". - Strefa Rodzinna to idealny sposób na spędzenie czasu przed meczem naszej drużyny. Nasze dzieci mają miejsce, gdzie mogą poszaleć i spożytkować swoją energię - dodają zgodnie rodzice przychodzący ze swoimi pociechami do Strefy Rodzinnej.

Warto przyjść na INEA Stadion kilka chwil wcześniej i zagwarantować najmłodszym popołudnie pełne sportowych wrażeń. Zapraszamy od godziny 18:30!

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij