2018-02-17 12:52 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Przed meczem #LPOPOG odbiór plakatów i zbiórka

Przed spotkaniem Lecha Poznań z Pogonią Szczecin do odbioru będą plakaty z "Pierwszego Gwizdka", który na początku lutego odbył się na Placu Wolności. Jeszcze zanim rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego, prowadzona będzie również zbiórka na poznański oddział kardiochirurgii dziecięcej.

Byłeś na Placu Wolności? Odbierz plakat

Uczestnicy "Pierwszego Gwizdka" będą mogli odebrać plakat ze wspólną fotografią kibiców i piłkarzy na godzinę przed rozpoczęciem starcia z Pogonią Szczecin (18 lutego, od godziny 17:00) w specjalnie ustawionym punkcie tuż przy Stacji Kolejorz. Prosimy pamiętać, że aby odebrać poster należy mieć ze sobą ulotkę potwierdzającą obecność podczas wydarzenia organizowanego na placu Wolności.

200.000 złotych w 90 minut

Pierwsza taka zbiórka już w niedzielę na INEA Stadionie! Półtorej godziny przed spotkaniem Lecha Poznań z Pogonią Szczecin przed obiektem przy ulicy Bułgarskiej zbierane będą środki na zakończenie budowy nowego oddziału kardiochirurgii dziecięcej w Poznaniu. Do ukończenia brakuje już tylko 200.000 zł, które wolontariusze Stowarzyszenia "Nasze Serce" postarają się uzbierać jeszcze przed piłkarskim starciem. Warto pomóc, ponieważ w klinice leczone są dzieci z trzech sąsiadujących województw: Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Zbiórka pieniędzy na niedzielnych meczu to nie jest więc przypadek!

Razem z pierwszym gwizdkiem… konfetti

Akcja konfetti już kilkukrotnie była organizowana na obiekcie przy ulicy Bułgarskiej. Za każdym razem kibice spisują się na medal i w niebo leci tysiące papierków i serpentyny. Tym razem nie może być inaczej! Pamiętajcie tylko, że przygotowane konfetti wyrzucamy równo z pierwszym gwizdkiem sędziego. Więcej informacji o akcji >>>

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij