2017-05-13 11:01 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Przed meczem do Strefy Rodzinnej

Emocje przy Bułgarskiej rozpoczynają się już na dwie godziny przed każdym spotkaniem. Również przed meczem Lecha z Pogonią najmłodsi kibice będą mogli spędzić aktywne popołudnie w specjalnie przygotowanej Strefie Rodzinnej. - Nasze dzieci w końcu nie nudzą się przed rozpoczęciem meczu i mają miejsce na spożytkowanie swojej energii - mówi jeden z rodziców. 

Strefa Rodzinna powróciła po zimowej przerwie! Miejsce zabaw dla młodych fanów Kolejorza jest otwarte już na dwie godziny przed każdym spotkaniem i jak zwykle przewidzianych zostało wiele atrakcji. - Nasza strefa działa przed każdym spotkaniem Kolejorza. Oczywiście jest to zależne od warunków atmosferycznych, ale liczymy na to, że aż do zakończenia sezonu, przed meczami Lecha najmłodsi kibice będą mogli korzystać z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Na najmłodszych sympatyków Kolejorza - podobnie jak wcześniej - co mecz czekają różne atrakcje. Przy Bułgarskiej będzie można bawić się w basenie z kulkami czy poszaleć na "dmuchańcach". Ponadto dzieci będą mogły nauczyć się podstaw futbolu amerykańskiego razem z Kozłami Poznań. Co jeszcze przygotowaliśmy dla młodych kibiców Lecha? Przekonaj się już w niedzielne popołudnie przed INEA Stadionem!

Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij