2020-08-11 12:24 Wiktoria Łabędzka

Prezentacja drużyny na Stadionie Poznań

Całkiem niedawno zakończyły się poprzednie rozgrywki, a zaledwie za kilkanaście dni rusza PKO Ekstraklasa 2020/21. Pomimo panującej sytuacji epidemiologicznej chcemy cieszyć się startem nowego sezonu razem z kibicami, a stały punkt takiego wydarzenia to oczywiście prezentacja zawodników oraz sztabu szkoleniowego Lecha Poznań. Otwieramy kalendarze i zapisujemy: środa, 19 sierpnia, godzina 19:22, Stadion Poznań!

PKO Ekstraklasa rusza w piątek, 21 lipca wyjazdowym starciem Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin. Symboliczne rozpoczęcie sezonu nie może dokonać się bez udziału kibiców. "Sceną" tegorocznego wydarzenia będzie miejsce niezwykłe, bowiem Stadion Poznań, który zajmuje szczególne miejsce w sercu każdego fana niebiesko-białych. Stwarza on nie tylko komfortowe warunki do organizacji takiego eventu w czasie pandemii, lecz także otwiera nowe możliwości.

- To tradycyjny punkt naszego kalendarza. Kibice od kilku tygodni kierują się do nas z pytaniami o termin wydarzenia. Choć warunki są trudne, nie mogliśmy im odmówić spotkania z zawodnikami oraz sztabem Lecha Poznań - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik klubowego działu marketingu. - Oczywiście wszystko przygotowane zostanie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, lecz gwarantujemy, że brak pewnych aktywności, nie wpłynie na atrakcyjność eventu - dodaje.

Środowa prezentacja zespołu będzie pierwszą okazją, aby zobaczyć koszulkę meczową Lecha Poznań na sezon 2020/21. Czas spotkania umilą również liczne atrakcje: nie zabraknie Kolejorz Girls, a wybrani zawodnicy zmierzą się w konkurencjach sprawdzających ich umiejętności boiskowe oraz… wiedzę nt. kolegów z zespołu! Ze względu na zasady bezpieczeństwa oraz izolację sportową nie będzie możliwości zebrana autografów bezpośrednio od piłkarzy, lecz klub przygotowuje niespodziankę, która umożliwi kibicom zdobycie gadżetów z podpisami.

Prezentacja odbędzie się w środę, 19 sierpnia na Stadionie Poznań (wejście z promenady od strony trybuny III, czyli Henryka Czapczyka). Start zaplanowano na godzinę 19:22. Podczas spotkania wymagane jest przestrzeganie zasad tj. dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu czy zasłanianie okolic nosa oraz ust.

Następne mecze

Niedziela 16.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij